Cebula we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o cebuli zapowiada problemy finansowe. Cebula we śnie ostrzega, że nieprzemyślane decyzje mogą osłabić Twoją kondycję finansową.

Cebula w marzeniach sennych symbolizuje dobre zdrowie i samopoczucie, a także nadzieję i błogi spokój. Może ona wskazywać również na nasze ambicje, zazdrość, plotki oraz kłótnie.

Widok surowej cebuli we śnie zapowiada duchowe odrodzenie oraz znalezienie wewnętrznej harmonii, niekiedy również łzy.

Jeśli w marzeniu sennym obierasz cebulę, zwiastuje to zerwanie burzliwych kłopotliwych relacji z pewną osobą z Twojego otoczenia, niekiedy także kłótnie z przyjaciółmi.

Płakać podczas obierania cebuli dla śniącego oznacza fałsz, nieszczerość i oszustwa. W pozytywnym kontekście jest zapowiedzią pokonania swoich nieprzyjaciół.

Sen, w którym kroisz cebulę, jest zapowiedzią nieprzyjemnego wydarzenia, w którym przyjdzie Ci uczestniczyć. Jeżeli kroisz cebulę na plastry, sugeruje to ukrywanie tajemnic przed bliskimi.

Kupowanie cebuli we śnie to bardzo dobry znak, będący zapowiedzią otrzymania wyjątkowego prezentu bądź nagrody. Dla osób w związku oznacza niezadowolenie z partnera. Jeżeli widzisz dużą ilość cebuli, potraktuj to jako przestrogę przed zazdrością innych osób.

Wyrzucanie cebuli to również dobry omen, wróżący wielką pomyślność w przezwyciężaniu życiowych przeszkód. W sprawach miłosnych zwiastuje porzucenie partnera.

Gdy we śnie jesz cebulę, oznacza to, że poradzisz sobie ze wszystkimi drobnymi problemami, z którymi aktualnie się borykasz. Wróży to także dobre zdrowie i długie życie.

Smażenie cebuli dla śniącego jest zwiastunem owocnej i spokojnej pracy.

Zobaczyć rosnącą cebulę we śnie sugeruje rywalizację na polu zawodowym.

Sen, w którym zbierasz cebulę z pola, to zły omen. Wróży on kłótnie oraz niezgodę w rodzinie.

Świeża cebula w marzeniu sennym jest zwiastunem bardzo radosnych chwil pełnych wzruszeń. Z kolei widok zepsutej cebuli zapowiada łzy i cierpienie.