Palmy we śnie znaczenie | Sennik Online

Palmy we śnie zwiastują dobrą passę w uczuciach, zapowiadają szczęście w miłości, pozytywną energię w życiu rodzinnym i wszystkim co tyczy sie życia emocjonalnego.

Jeśli masz sen z palmą, będziesz miał problem z planami. Psycholog wskazuje na pragnienie oddania się przyjemnościom cielesnym, które bardzo odwracają uwagę od codziennych spraw. Widzisz w wymarzonej kompozycji wielbłąda? W przyszłości będziecie mogli pokonać życiowe kłopoty z cierpliwością, wytrwałością, wiarą w dobrą przyszłość.

Jeśli marzenie miałoby wyciąć w egzotycznym drzewie drewno na opał, spodziewasz się pustych głosów. Ale w przyszłości doprowadzą one do refleksji nad jego istnieniem, a w konsekwencji spowodują odnowienie jakości życia. Znaleźć się nad morzem, wśród palmowego gaju i pięknego krajobrazu, oznacza doświadczyć w rzeczywistości emocjonalnej, twórczej windy. Sennik online radzi wykorzystać ten moment do realizacji najbardziej niesamowitych pomysłów. Wasze próby realizacji projektu z urojeniami i bezkompromisowego, w opinii większości osób z waszego otoczenia, zakończą się niesamowitym sukcesem – na tym właśnie polega marzenie o podlewaniu dłoni w garnku.

Śniłeś, że siedzisz na palmie i jesz banany? Nowoczesny kombinowany śpiący radzi znaleźć czas na odpoczynek lub zmianę aktywności. Jeśli we śnie przyszedłeś wspiąć się na egzotyczne drzewo, aby uciec przed niebezpieczeństwem, to w rzeczywistości wydajesz zbyt wiele energii na bezczynne sprawy i emocje. Widzieć siebie odpoczywającego pod palmą nad brzegiem morza oznacza, że jest to dobry czas na regenerację, przemyślenie życia.

Wieszcze łączą fabułę we śnie z pragnieniem posiadania w swoich rękach mocy i dźwigni do kontrolowania innych. Większość senników porównuje wymarzoną palmę do zwycięstwa i mocy. Osoba, która miała szczęście trzymać w rękach gałąź palmową, Wielka księga snów przepowiada lukratywną ofertę objęcia pozycji lidera.

Rozważane we śnie o palmie w doniczce? Przyjemna perspektywa otrzymania prezentu od drugiej połowy krosna. Oczekuj dużego prezentu, który ledwo zmieści się w rękach ukochanej osoby.