Ukochana osoba we śnie symbolizuje uczucie i bliskość z partnerem. Jeśli śniło Ci się, że widziałeś ukochaną osobę to Twoje sprawy sercowe będą się Toczyć pomyślnie. Ponieważ intensywnie myślisz o swoim wybranku / wybrance i dbasz o związek czeka Cię wiele szczęścia i spełnienia w miłości.

Takie uczuciowe sny częściej zdarzają się osobom świeżo po ciężkim rozstaniu. Szczególnie jeśli mężczyzna nie doceniał tego co ma. Takie sny również zdarzają się mężczyznom, którzy są uczuciowi. Zazwyczaj zdarzają się one mężczyznom spragnionym miłości, którzy chcieliby żeby partnerka zaczęła odwzajemniać ich uczucia.

Sen o ukochanej kobiecie ma wiele znaczeń w zależności od kontekstu. Jeśli jesteś mężczyzną i śni Ci się kobieta to Twój sen należy do najczęściej przeżywanych męskich wizji sennych. Sen o ukochanej w tym przypadku najczęściej marzeniem erotycznym i wyraża chęć jej posiadania. Ewolucja wykształciła u większości samców pociąg seksualny, który powoduje chęć kontaktów seksualnych nie tylko z jedną partnerką, ale i z większą liczbą samiec. W przypadku naszego gatunku olbrzymią rolę w kształtowaniu relacji między mężczyzną a kobietą odgrywa kultura, która często (choć nie zawsze) zabrania poligamii. Często nie odnosi to jednak zamierzonego celu – z problemem zdrady boryka się olbrzymia część małżeństw. Sen o ukochanej występuje często u mężczyzn, którzy nawet gdy wiodą udane pożycie małżeńskie.

Sen o ukochanej często ma erotyczny charakter, śni się najczęściej mężczyznom spragnionym bliskości. Jeśli jesteś wolnym mężczyzną, sny o ukochanej są przejawem wewnętrznie przeżywanej frustracji ze swojego dotychczasowego seksualnego życia i przeżywanej samotności. Takie sny są również powodowane działaniem instynktu seksualnego.

Pamiętaj żeby doceniać swoją ukochaną, bo możesz sobie nigdy nie wybaczyć jeśli ją stracisz z powodu jakiejś głupoty.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Też często rozmyślasz nad tym co się dzieje z Twoją ukochaną? Zostaw nam info w komentarzu! Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem 🙂 .