Mydło we śnie zapowiada zmiany w życiu uczuciowym. Jeśli śniło Ci się, że mydlisz swoje Ciało to być może warto sobie zadać pytanie, czy nie dojrzewa w Tobie pragnienie wejścia w nowy związek, lub wprowadzenia zmian w obecną relację.

Jeśli jestes osobą wolną to sen o mydle zapowiada dobry okres na poznanie kogoś, kto Cię uszcześliwi. Zwłaszcza dotyczy to osób, które doświadczyły zawodu w poprzednich związkach, były w relacji z niedpowiednią osbą lub nie spełniły się uczuciowo. Tym wszystkim będzie sprzyjać szczęscie, ponieważ na swojej drodze spotkją bratnie dusze.

Zwróć również uwagę na zapach mydła we śnie. Kolorowe mydło o zapachu owocowym zwiastuje szczęście i bogactwo. Być może wkrótce Twoja ciężka praca zostanie doceniona w postaci awansu lub premii. W życiu prywatnym czeka Cię rozkwit, może poznasz ciekawą osobę albo nawiążesz kontakt ze starym przyjacielem. Jeśli planujesz w najbliższym czasie wakacje, to będą szczególnie udane. Osoby, których poznasz nie tylko wzbogacą Twoje życie osobiste, ale z niektórymi nawiążesz relacje biznesowe.

Naturalne mydło w kostce jest oznaką stabilności. Jesteś pewna swoich możliwości i nie boisz się wyzwań. Nie zawsze masz dobre dni, to naturalne, ale dzięki wytrwałości i determinacji jesteś w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. W swoim życiu próbujesz się otoczyć małą grupą ludzi, ale wiesz, że możesz im w pełni zaufać.

Śniło Ci się, że myjesz swojego ukochanego we śnie? Taki sen symbolizuje miłość i bliskie przywiązanie do drugiej osoby. Zauroczenie już dawno minęło, ale dbasz o swoje relacje z ukochanym. Nie są Ci obce poświęcenia i wiesz, że zawsze możesz liczyć na wsparcie drugiej osoby.

Dla osób samotnych taki sen wskazuje o potrzebie bliskości do drugiego człowieka. Chciałabyś mieć osobę, która będzie w stanie spełnić Twoje wszystkie potrzeby. Wkrótce tak właśnie może się stać, szczególnie jeśli wspólnie braliście kąpiel lub prysznic.