Jeśli miałeś sen o szkle to bardzo prawdopodobne, że niedługo twoje problemy się skończą. Możesz spodziewać się w życiu odmiany na lepsze. Nie będziesz narzekać na brak pieniędzy. Jeśli myślałeś o zmianie pracy to możesz bez lęku podjąć tę decyzje ponieważ umożliwi ci Ona robienie tego co na prawdę lubisz.

Sen o potłuczonym szkle i inne motywy

Jeśli śni ci się Potłuczone szkło lub, że tłuczesz szybę to być może w niedługiej przyszłości będziesz zmuszony do tego aby zrobić coś, co nie jest zgodne z twoim sumieniem. Strzeż się sytuacji, w której ktoś będzie cię nakłaniał do oszustwa lub defraudacji, ponieważ poniesiesz poważne konsekwencje swojego działania.

W wielu wieżowcach stosowane jest takie szkło, które w dzień odbija światło i nie widać nic z tego co dzieje się w środku, natomiast w nocy wszystko można podejrzeć. Czy może Twoje życie jest właśnie w takim miejscu, gdzie ktoś może coś podejrzeć? Znaleźć? Wykryć?

Jak interpretować sny, w których pojawia się szkło?

Zastanów się czy wydarzyło się w Twoim życiu ostatnio coś co Cie skrzywdziło. Wpłynęło na zaufanie do innych osób itd. Nastepnie zastanów się czy przez to odseparowałeś się od innych ludzi? Czy np. więcej czasu spędzasz w samotności? W takich sytuacjach nie powinieneś izolować się od innych. Czasami będziesz musiał się do tego zmuszać, ale idź na spacer ze znajomymi. Spędzaj dużo czasu na powietrzu. Chodź na imprezy, baw się. Jeśli nie możesz sobie z tym poradzić może warto zastanowić się nad pomocą specjalisty? Może powinieneś przejść się do psychologa? W niektórych sytuacjach niestety jest to nieuniknione. Jesteśmy tylko ludźmi, nie ze wszystkim jesteśmy w stanie poradzić sobie sami.

Zainteresowała Cie treść tego artykułu? Może masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą komentarzy pod artykułami. Dodatkowo mogą Cie zainteresować artykuły o podobnej tematyce: lustro, patrzeć na siebie w lustrze. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania skorzystać z wyszukiwarki interpretacji na naszym portalu. Znajduje się ona w prawym górnym rogu.