Śniło Ci się, że widzisz aparat fotograficzny? Może to oznaczać, że nie ufasz swojemu ukochanemu / ukochanej. Sen o aparacie fotograficznym sugeruje, że obawiasz się zdrady lub tego, że partner nie jest Ci w pełni oddany. Jeśli śni ci się, że robisz zdjęcia to wkrótce poznasz odpowiedź na trapiące cię pytania i wątpliwości.

Czy śniło Ci się, że trzymasz aparat w swoich rękach? Może być to bardzo dobry znak. Taka wizja symbolizuje, że wkrótce otrzymasz okazję na poznanie świata i odkrycie samego siebie. Szczególne znaczenie ma to jeśli wciąż poszukujesz swojego miejsca na ziemi. Niekiedy jest to także zwiastun tego, że wkrótce spojrzysz na swoją sytuację z innej perspektywy.

Dla kobiety taki sen może mówić o tym, że jesteś nadmierną perfekcjonistką. Nie można Cię łatwo zadowolić i ciągle próbujesz stawiać sobie nowe wyzwania. W wielu przypadkach taka cecha jest pożądana w środowisku biznesowym, natomiast osobistym może prowadzić do sporów. Czasami rezygnujesz z realizacji swoich planów, kiedy wiesz, że nie będziesz w stanie wykonać je perfekcyjnie.

Co oznacza sen dla osób starszych? Może być to symbol tęsknoty za przeszłością. Szczególne jeśli przeżywasz kryzys w rzeczywistości lub jesteś prostu niezadowolony ze swojego życia. Często miewasz wrażenie, że kiedyś było lepiej, niż jest teraz i w wielu przypadkach takie stwierdzenie jest nie prawdą. Istnieją mnóstwo rzeczy, z których można czerpać szczęście. Jeśli nie jesteś w stanie dostrzec piękna w rzeczywistości, to może być to oznaka pogłębiającej się depresji. Warto w tym przypadku skonsultować swój stan z wykwalifikowanym terapeutą.

Co oznacza złamany lub popsuty aparat? Może być to znak, że wkrótce czeka Cię rozczarowanie. Nie zawsze będzie konkretny powód rozczarowania i nie zawsze będziesz miał wpływ na zaistniałą sytuację. Warto uzbroić się w cierpliwość i przeczekać niekorzystny moment w swoim życiu. Wkrótce wszystko ułoży się po Twojej myśli.