Jeśli śniło Ci się, że nosisz niebieską suknię spodziewaj się platonicznego uczucia, które może nie rozwinąć się w kierunku stałego związku.

Sny z niebieską suknią. Symbolika

Niebieska suknia we śnie może zapowiadać, że zauroczysz lub nawet zakochasz się w kimś, komu z pewnych powodów nie będziesz w stanie okazać uczucia. Sen, w którym nosisz niebieską suknię zapowiada niespełnioną miłość i tęsknotę, za tym co niepoznane i niedopełnione. Brak „happy end-u” może wynikać z tego, że osoba, którą darzysz uczuciami jest z kimś lub Ty jesteś w związku, którego nie potrafisz zakończyć. Nie mogąc podjąć wyboru postawisz na pasywną postawę co może sprawić, że obiekt Twoich uczuć nie dowie się o nich. Kobieta, która śni o niebieskiej sukni może być też zbyt nieśmiała i delikatna, aby podjąć inicjatywę lub nawet dać znać o swoich uczuciach. Niebieska suknia we śnie zapowiada więc emocjonalne i uczuciowe uniesienia, które nie spełnią się w realnym życiu.

Analogicznie, mężczyzna, który śni o kobiecie w niebieskiej sukni może spodziewać się, że ktoś potajemnie darzy go sympatią lub głębszym uczuciem. Jeśli mężczyzna śni o tym, że rozbiera kobietę z niebieskiej sukni to znak, że platoniczne uczucie, którym darzy tę kobietę nie ma przyszłości i może przynieść rozczarowanie.

Marzenia senne i pojawiająca się w nich niebieska suknia

W tym śnie połączono dwa obrazy: odzież damską i kolor. Według innej interpretacji, damskie sukienki we śnie symbolizują nagie kobiece ciało. Interpretuje się to jako zmysłowy symbol. Odkrywa sekrety pożądania, pasji, uwodzenia. Widziałeś znajomą osobę we śnie, która miała sukienkę o tym kolorze? Może to świadczyć, że pragniesz odbyć z tą osobą stosunek seksualny.

Kobieta, która widziała piękną, niebieską sukienkę we śnie, oznacza zadowolenie z samej siebie. Jasne kolory zapowiadają spełnienie pragnień. Ten pozytywny okres warto wykorzystać na realizację własnych planów. Być może udaj się na odpoczynek lub wymarzone wakacje. Masz szansę poznać naprawdę interesującą osobą, z którą nawiążesz dłuższą relację.