Cudzy ślub we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się cudzy ślub to spodziewaj się, że spotkasz kogoś, z kim polaczy Cię porozumienie na każdej płaszczyźnie, zwłaszcza emocjonalnej i erotycznej.

Jeśli jesteś osobą od dłuższego czasu samotną, sen o cudzym ślubie symbolizuje Twój wewnętrzny dramat jakim jest owa samotność. Osoby bez partnera śniące o ślubie nie chcą zazwyczaj przyznać, że Samotność im przeszkadza, że jest dla nich dużym problemem. Prawdopodobnie jest tak również z Tobą. Sny o ślubie lub weselu są wypieranymi przez Twoją podświadomość pragnieniami posiadania bratniej duszy. Nie ma w tym nic ani złego, ani dziwnego. Nikt nie jest samotną wyspą, każdy potrzebuje w swoim życiu oparcia jakim jest druga osoba. Nie ignoruj tych znaków jakim są Twoje sny i podejmij poważne kroki w celu zmiany istniejącego stanu rzeczy. Czas podjąć aktywne kroki ku poznaniu nowych osób i utrzymania dobrych stosunków ze starymi znajomymi.

Cudzy ślub we śnie to również powód do rozmyślań. Warto rozważyć co się dzieje w naszym życiu.

Senniki na wiele rożnych sposobów odczytują symbolikę snu o cudzym ślubie, ale wspólny mianownik dla marzeń sennych odnoszących się do ślubu jest pragnienie posiadania bratniej duszy. Nie ma w tym nic ani złego, ani dziwnego – nikt nie jest samotną wyspą, każdy potrzebuje w swoim życiu oparcia jakim jest druga osoba.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu. Zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.