Gazeta we śnie może oznaczać publiczne wyjawienie twoich tajemnic. Uważaj bo w twoim otoczeniu może znajdować się osoba, która może dążyć do zdemaskowania twoich sekretów.

Przykładowe znaczenie snów z gazetą

Czytać gazetę:

– możesz czuć się nie komfortowo i nieswojo, po tym jak ktoś bliski pozna twoje tajemnice

Kupować gazetę:

– jeśli śni ci się, że kupujesz gazetę to być może niewiedza i brak świadomości pewnych faktów może ograniczać twoje projekty. Jeśli jesteś w trakcie załatwiania ważnych dla ciebie spraw, szczególnie urzędowych, pamiętaj dołożeniu wszelkich starań w celu rozeznania się w swojej sytuacji. Zaniedbanie i niewiedza może przyczynić się do niepowodzenia i strat materialnych.

Podarta gazeta:

– uda ci się uniknąć wyciągnięcia na światło dzienne twoich tajemnic.

Wizerunek arkusza informacyjnego lub ulotki utożsamiany jest z podświadomym pragnieniem śpiącej osoby, aby żyć według reguł przyjętych w społeczeństwie, czyli tak, jak mówią inni. Stara lub podarta gazeta we śnie, informuje śpiącego, że ​​trzeba przede wszystkim myśleć o potrzebach duszy, starać się nie polegać na opinii publicznej i zwracać uwagę na prawdziwe wartości w życiu.

Obiekt owinięty w starą i szarą gazetę może świadczyć o chciwości i nędzy, która przewija się w Twoim otoczeniu.

Śniło Ci się, że czytałeś artykuł prasowy poświęcony fikcyjnej postaci lub znajomemu – ostrzeżenie przed ryzykiem bycia zaangażowanym w centrum poważnych wydarzeń, które są w stanie diametralnie zmienić Twoje obecne życie.

Alternatywne interpretacje marzeń sennych z motywem gazety

Wg alternatywnej interpretacji, czytanie gazet we śnie, może być oznaką, że wkrótce otrzymasz dobre wieści od odległego przyjaciela, co będzie powodem polepszenia Twojej kariery zawodowej. Ten krok przyniesie długo oczekiwany wzrost – będziesz mógł prowadzić własny biznes, osiągać bogactwo i dobrobyt.

Kiedy we śnie czytasz gazetę, ale nie rozumiesz znaczenia tego, co właśnie przeczytałeś, to może to wskazywać na niepowodzenie w Twoim ostatnim przedsięwzięciu.

Zakup gazet we śnie ostrzega przed gwałtownymi działaniami w prawdziwym życiu. Dostarczenie ich do skrzynki pocztowej obiecuje dobre wieści od dalekich krewnych. Kupowanie gazet w kiosku, może mówić o konieczności przejścia na oszczędności.