Wypełniony kalendarz we śnie znaczenie | Sennik Online

Jeśli śnił Ci się wypełniony Kalendarz spodziewaj się, że sporo będzie się działo w Twoim życiu i możesz mieć problem za tym, aby nadążyć za tymi zmianami.

Sen o wypełnionym kalendarzu może też zapowiadać, że różni Ludzie będą niepotrzebnie zabierać Ci czas.

Wypełnianie kalendarza we śnie

Jeśli we śnie jedyne co robiłeś, to wypełnianie kalendarza, bardzo możliwe, że za dużo czasu poświęcasz swojej pracy. Niestety dzisiaj masa osób jedyne co robi to „nocuje w domu”. Wziąłem te słowa w cudzysłów, ponieważ niby tam mieszkamy, ale jedynie wpadamy tam na nockę, tylko po to, żeby z rana znowu wybiec do pracy.

Wypełnianie kalendarza jako planowanie ślubu

Planowanie ślubu jest bardzo trudnym zadaniem. Niektórzy wręcz do tego wynajmują specjalne osoby, które zajmą się zaplanowaniem wszystkiego. Największym problemem jest to, że tak wiele trzeba rzeczy trzeba właśnie zaplanować, żeby niczego nie pominąć. We śnie planowanie ślubu, może oznaczać potrzebę zatrzymania się i zastanowienia się w jakim kierunku relacja z naszym partnerem / partnerką obecnie zmierza.

Planowanie życia

Wiele osób tego nie wie, ale porządek w życiu jest czymś niesamowitym. Porównaj sobie te dwa style. W pierwszym przykładzie, osoba wstająca budzi się, zastanawia się co ma zrobić, a następnie robi to, co jej po prostu przyjdzie do głowy. Tak zwany spontan. Często zanim w ogóle zacznie cokolwiek robić, po prostu przegląda media społecznościowe.

W drugim przykładzie, osoba wie, że musi wstać o godzinie 6:00 żeby zrobić wszystko co ma zaplanowane tego dnia. Wie, że musi od razu się umyć i przystąpić do pracy. Przy mądrym planowaniu dodatkowo ją motywuje to, że na koniec dnia lub tygodnia, czeka ją nagroda za dobrą realizację planu.

Teraz zastanów się, która osoba ma większą szansę na osiągnięcie sukcesu? No właśnie..

Jeśli przyśniło Ci się, że planowałeś swoje życie we śnie, bardzo możliwe, że masz niedosyt w swoim prawdziwym życiu. Może właśnie potrzebujesz tych kilku dodatkowych godzin, na zaplanowanie swojego czasu.