Warcaby we śnie mogą zapowiadać, że Twoje dążenia i starania nie odniosą skutku.W najbliższym czasie pohamuj swoje oczekiwania i skup swoją uwagę na regenerację sił. Niekiedy jest to także sygnał o zbyt wysokich oczekiwaniach, które sobie wyznaczyłaś. Wykorzystaj ten czas na odnowę duchową i skorzystaj ze wszelkiej pomocnej dłoni oferowanej przez rodzinę oraz przyjaciół. Dzięki odrobinie determinacji i wytrzymałości będziesz nie tylko w stanie przetrwać, ale także wyjść obronną ręką z tej niekorzystnej sytuacji.

Jeśli śniło Ci się, że grasz w Warcaby to bardzo prawdopodobne, że koncentrujesz swoje siły na czymś co nie przyniesie Ci ani wymiernych korzyści ani satysfakcji. Wizja może wskazywać, że Twój majątek jest zagrożony i wkrótce czekają na Ciebie problemy finansowe. Unikaj ofert nastawionych na szybki oraz łatwy zysk, szczególnie od osób, których dobrze nie znasz. Wszelkie loterie pieniężne oraz hazard są również niewskazane. Poprzez przeanalizowanie swoich nawyków zakupowych jesteś w stanie zaoszczędzić pieniądze. Nie wszystko co kupujesz jest Ci teraz niezbędne do życia.

Dla samotnej kobiety/samotnego mężczyzny wizja może wskazywać na spotkanie bratniej duszy. Wkrótce masz szansę nawiązania długotrwałej znajomości opartej na wzajemnym wsparciu oraz zaufaniu. Dla niektórych może to nawet przerodzić się w romantyczną relację, która będzie miała solidne fundamenty na przyszłość. Taki sen warto potraktować jako sygnał rozkwit życia towarzyskiego. Warto wyjść do ludzi i trochę się otworzyć, bowiem nigdy nie wiadomo gdzie spotkasz tego jedynego.

Śniło mnie się, że kupuję warcaby w sklepie, jakie to może mieć znaczenie?

Taka wizja może wskazywać, że wkrótce los do Ciebie się uśmiechnie. Bez wątpienia znajdziesz odpowiedzi na trapiące Cię pytania, a niektóry problematyczne sprawy same się rozwiążą. Ma to szansę przynieść mnóstwo pozytywnej energii do działania, którą należy wykorzystać w celach samorozwoju i zbliżenia się do swojego celu. To jest także dobry czas, żeby wkroczyć w nowy etap swojego życia, szczególnie, że jeśli już od dawna Twoje życie zmierzało w tym kierunku.