Wełna we śnie znaczenie | Sennik Online

Wełna to symbol pojawiający się w snach ciepłych i miłych osób, które są łatwe we współżyciu dzięki czemu bardzo dobrze powodzi im się w życiu. Ich wrodzony optymizm pozwala im przetrwać z lekkością trudne sytuacje życiowe i przysparza przyjaciół.

Wełna we śnie jest uważana za zapowiedź wspaniałych perspektyw. Książka snów zaleca skorzystanie z tej okazji i poszerzenie zakresu ich możliwości, wyjaśniając, dlaczego śnisz o znalezieniu wełny we śnie.

Widziałeś własne ciało pokryte wełną? Bez wątpienia jest to zapowiedź bogactwa. Wirowanie lub zakładanie wełnianych ubrań ostrzega przed możliwym przeziębieniem. Ci, którzy we śnie mieli szansę na zdobycie wełnianych nici, będą mogli przeznaczyć pieniądze na coś ważnego w rzeczywistości. Sennik ostrzega przed konfliktami o pieniądze, wyjaśniając, jak strzęp wełny jest w twoich ustach. Aby zobaczyć bratnią duszę na takim obrazie, transmitowane są interesy handlowe ukochanej osoby.

Widziałeś jak ktoś tworzy wełniane ubrania? Tak więc niektóre wydarzenia lub niefortunny incydent przyćmią Twój nastrój. Widok rąk innej osoby w gęstym futrze świadczy o możliwych interesach handlowych tej osoby. Znalezienie wełny w kieszeni u kochanka mówi o oddaniu i wielkim poświęceniu drugiej połowy. Widok rozrzuconego po domu futra owczego obiecuje marzycielowi rozrywkę w gronie przyjaciółek.

We śnie kobieta, znalazła czarne futro w swoim domu? Jednocześnie nie mając w rzeczywistości zwierzaka? Wielka księga snów ostrzega przed pojawieniem się rywala. Sen o futrze porównywany jest do zdrady bliskiego przyjaciela. Mężczyzna, któremu zdarzyło się zobaczyć kobietę nawijającą wełniane nici, musi uważać na innych adoratorów.

Zjedzenie wełny we śnie lub znalezienie jej w pożywieniu bez wątpienia oznacza, że nadmierna chciwość śniącego przyniesie tylko samotność i rozczarowanie. Wszelkie przejawy negatywnych emocji doprowadzą do upadku firmy. Niekontrolowane ambicje śniącego staną się przeszkodą nie do pokonania dla realizacji jego celu.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc.