Śliwka we śnie znaczenie | Sennik Online

Śliwka we śnie ostrzega przed nadmiernym obżarstwem, więc jeśli przytrafił Ci się sen o śliwce to uważaj na to co jesz, tak aby Twoje zdrowie na tym nie ucierpiało.

Śliwa widziana we śnie może przewidzieć frywolne czyny, rozrywkę w towarzystwie przyjaciół, ale równie dobrze może obiecać rozczarowanie i urazę. Chcąc zrozumieć, co się śni o tym obrazie, pamiętaj dokładnie, jak wyglądało drzewo. Wieszcze radzą, a zrozumiesz, czego możesz się spodziewać w najbliższej przyszłości.

Sennik online, wyjaśniając co oznacza sen z śliwką, zaleca zwrócenie uwagi na szczegóły opowieści. Gdyż odgrywają one główną rolę w interpretacji tego snu. Więc, na przykład, śnić o tym, jak zdejmuje się śliwki z gałęzi oznacza spełnienie pragnienia. Śniło ci się, że zdjąłeś tylko jeden krem i od razu go zjadłeś? Ta wizja oznacza poznanie osoby, z którą będziesz miał silną przyjaźń.

Czy to ciepłe, że podziwiasz jak kwitnie śliwka? W rzeczywistości zostaniesz „odwiedzony” przez miłosny język, podpowiedziany przez śpiącego Wędrowca. Oderwij kwitnącą śliwkę – znak romantycznej przygody. Będzie to szczególnie przyjemne, jeśli podczas snu poczujesz jasno wyrażony zapach z kwiatów. Czy kiedykolwiek stałeś we śnie pod śliwką, z której kwiat leci prosto na ciebie? W niedalekiej przyszłości, będziesz nieokiełznany do flirtowania i kokieterii, podpowiada śpiąca głowa.

O zamożności i dobrobycie świadczy sen, w którym na drzewie widać dużo dojrzałych śliwek, śpiące głowice zachwycają się. Jeśli masz sen, że zrywasz dojrzałe śliwki z drzew, to rozszyfrowując o czym jest ten sen, zwróć uwagę na ich kolor. Na przykład, duża ilość dojrzałego kremu o czerwonym kolorze oznacza sukces w karierze. Czy śniło ci się dużo pachnących i słodkich niebieskich lub fioletowych śliwek? Poczekaj na nieoczekiwane źródło dochodu.

Śniłeś o potrząsaniu drzewem z niedojrzałymi jeszcze śliwkami? Taki sen ostrzega, że można popełnić błąd bez korzystania z rad mędrców. Zobaczyć drzewo ze zgniłym lub robaczywym owocem we śnie to znak, że będziesz głęboko rozczarowany w kimś bliskim. Chociaż według Cyganki Lunatyczki jest to sygnał, że trudno będzie podjąć decyzję lub że nie będziesz w stanie przystosować się do nowych warunków życia.