Pączek we śnie znaczenie | Sennik Online

Pączek we śnie odzwierciedla problemy związane ze złymi nawykami bądź pokusami, jakim w życiu realnym ulega osoba śniąca.

Marzenia senne, w których pojawiają się pączki, często wskazują na nadmierne marnotrawstwo zarówno czasu, jak i środków finansowych. Uważaj, bo Twoje podejście do życia może przysporzyć Ci wielu problemów i zmartwień.

Jedzenie pączków we śnie to pozytywna wróżba, zwiastująca czas dobrej zabawy i radosnych chwil spędzonych w gronie osób z bliskiego otoczenia. Przyśniło Ci się, że czujesz intensywny zapach pączków? Symbol ten wskazuje na Twoje ambitne plany na przyszłość, które przy odrobinie szczęścia uda Ci się osiągnąć bez większych problemów.

Gdy w marzeniu sennym ugniatasz ciasto na pączki, świadczy to o tym, że w dalszym ciągu poszukujesz swojej życiowej drogi, w związku z czym czujesz się zagubiony i odosobniony. Jeżeli we śnie smażysz pączki, oznacza to, że będziesz musiał ponieść konsekwencje wynikające z niestosownego zachowania uwarunkowanego zazdrością. Kiedy sen był pozytywny, to wróży on nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni.

Sen, w którym kupujesz pączki, potraktuj jako przestrogę przed nadmierną rozrzutnością. Musisz liczyć się z tym, że takie zachowanie może doprowadzić do pogorszenia Twojej sytuacji finansowej, a w skrajnych przypadkach nawet do biedy. Pączki z marmoladą pojawiające się w marzeniach sennych to bardzo dobra wróżba, zapowiadająca śniącemu chwile pełne rozkoszy.

W sprawach sercowych może wskazywać na gorący flirt bądź namiętny romans. Zobaczyć pączki z budyniem we śnie, to także dobry znak, wieszczący bardzo miłe spotkanie. Z kolei pączki w czekoladzie, wróżą kryzys i załamanie nerwowe spowodowane problemami w życiu osobistym. Jeśli przyśnią Ci się stare pączki, oznacza to, że najbliższy Twój czas zajmie błogie lenistwo.