Skuty w kajdany we śnie znaczenie | Sennik Online

Kajdany w snach zazwyczaj wskazują na obecność w życiu realnym osoby, która ogranicza nasz samorozwój, a także realizowanie zamierzonych celów. Niekiedy symbole ten może wskazywać na nadmierne obciążenie obowiązkami domowymi i zawodowymi.

Kajdany pojawiające się w marzeniach sennych, zwiastują liczne nieprzyjemności i nieporozumienia, wynikające z Twojego gadulstwa oraz skłonności do plotkowania. Zanim coś powiesz, pomyśl dwa razy. Sen, w którym widzisz siebie skutego w kajdany, oznacza to, że ktoś z Twojego bliskiego otoczenia skutecznie uniemożliwia Ci realizację planów. W sprawach sercowych może wskazywać na spotkanie miłości z dawnych lat – gorące uczucie, jakim się wówczas darzyliście, odżyje na nowo. Jeśli sen był negatywny, może wróżyć śniącemu nadejście trudnego okresu w życiu, obarczonego smutkiem i żalem.

Kiedy we śnie widzisz kogoś skutego w kajdany, świadczy to o Twojej zaborczej postawie. W życiu realnym kierujesz się zazwyczaj chciwością oraz własnym dobrem, co nie umyka uwadze innych. Uważaj, bo możesz wiele stracić! W pozytywnym aspekcie może zwiastować zerwanie znajomości z nieżyczliwymi i fałszywymi osobami.

Jeżeli śnisz o tym, że zakuwasz kogoś w kajdany, zwiastuje to zażegnanie konfliktów z osobami wrogo nastawionymi. Omen ten może symbolizować skrywane obawy i wątpliwości ograniczające samorozwój. Gdy śnisz o tym, że zrywasz kajdany, oznacza to, że uda Ci się uniknąć pułapek, zastawionych przez nieżyczliwe osoby z Twojego otoczenia. Kiedy widzisz je niewyraźnie, świadczy to o tym, że jesteś gotowy na rozpoczęcie nowego, lepszego etapu w swoim życiu.

Marzenie senne, w którym pojawiają się kajdany w formie gadżetu erotycznego, symbolizują ukryte pragnienia i rządzę. Sen może wskazywać na potrzebę urozmaicenia życia seksualnego.