Sen o prostych czarnych włosach symbolizuje stabilizację, władzę, siłę i moc.

Symbolika prostych i czarnych włosów w snach 

Jeśli przytrafił Ci sie sen, w którym masz czarne proste Włosy to spodziewaj sie, że osiągniesz wysoki status życiowy wynikający z Twojego silnego charakteru i wysokiego poczucia własnej wartości a także umiejętności podejmowania właściwych decyzji i rozpoznawania tego co jest dobre a co złe.

Bez wątpliwości czarny kolor włosów jest oznaką pewnego rodzaju buntu. Zazwyczaj jest to powiązane z życiem prywatnym lub tym jak zostaliśmy wychowani.

Czarnowłosy mężczyzna we śnie symbolizuje erotyzm i namiętność. Dlatego też kobieta, która śni o czarnowłosym mężczyźnie może spodziewać się, że jej związek będzie pełen namiętności, pasji ale też konfliktów i kłótni.

Wiele osób farbuje sobie włosy na taki “bardzo czarny” kolor, jako coś co ma przedstawiać ich mroczne i ciemne wnętrze. Farbowanie włosów często jest związane z rodzajem muzyki jakiej osoby słuchają, która wyraża ich wnętrze.

Czarne włosy jako znak dobrobytu w marzeniach sennych 

Trudno w to uwierzyć, ale każdy z nas na głowie posiada od stu do stu pięćdziesięciu tysięcy włosów. Dlatego też one często symbolizują dobrobyt. Śnienie o włosach, szczególnie jeśli sen się powtarza mogą być przepowiednią zbliżającego się wydarzenia, które poprawi Twój stan majątkowy. Nie zapominaj jednak, że szczęściu trzeba pomóc – śledź więc uważnie wszystko co dzieje się wokół Ciebie. Szybko podjęta w odpowiednim czasie decyzja może doprowadzić do całkowitej odmiany Twojego życia. Oczywiście ta decyzja może się okazać zła, czego potem będziesz żałować przez długi czas.

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Też często rozmyślasz nad tym co może oznaczać czerń? Zostaw nam info w komentarzu! Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem.

Na łamach naszego portalu również znajdziesz interpretacje innych kolorów. Na przykład: kolor białykolor zielony oraz kolor czerwony. Jeśli spodobał Ci się artykuł, chciałbyś podzielić się z nami swoim snem lub miałbyś jakieś pytania, zapraszamy do komentowania.