Jeden z najważniejszych brytyjskich filozofów John Locke uważał, że każdy Człowiek po narodzinach jest jak biała karta, którą zapisuje dopiero środowisko, w którym się jednostka wychowuje i rodzina, z którą na co Dzień żyje. Biel pojawiająca się we śnie może być chęcią rozpoczęcia czegoś na nowo, pojawia się zazwyczaj u ludzi, przeżywających życiowy zawód będący konsekwencją bądź to nieszczęśliwie zakończonego związku, bądź to popadnięcia w inne osobiste lub finansowe tarapaty. Takie osoby przeżywają na co Dzień pragnienie cofnięcia czasu i odwołania niektórych decyzji. Charakteryzują się również przygaszonym, chwiejnym nastrojem i notorycznie przeżywanym smutkiem.

Pojawiająca się we śnie Biel może też symbolizować chęć życia w czystości zarówno w sferze seksualnej jak i moralnej. Osoby śniące o bieli są zazwyczaj bardzo religijne, zależy im, aby być postrzeganym przez otoczenie jako osoby dobre i bezkonfliktowe. Sny o bieli są projekcją właśnie tych pragnień

Jeśli śniłeś / śniłaś o białych zwierzętach, przedmiotach lub kwiatach może oznaczać to radość, wzniosłość i pozytywne zjawiska. Jeśli widzisz przedmioty z prawdziwego życia, które w Twoim śnie są białe, a w rzeczywistości takie nie były, może to zwiastować miłe niespodzianki. Niestety są również interpretacje mniej radosne, ponieważ czasami mówi się o tym, że białe kwiaty lub ubrania są przedsmakiem żałoby.

Pozostajemy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: kolor zielony, kolor czarny