Sen o egzaminie wyraża Napięcie i stres obecne w życiu śniącego. Egzamin często pojawia się w snach osób, które czują Obciążenie spowodowane oczekiwaniami swojego otoczenia – dotyczy to zarówno presji zawodowej i finansowej jak i presji ze strony bliskich. Jeśli masz sen, że zdajesz Egzamin lub oczekujesz egzaminu – to sygnał, że powinieneś skoncentrować się na swoich własnych marzeniach i ideach. Nie jesteś w stanie uszczęśliwić wszystkich dookoła, więc na pierwszym miejscu postaw siebie.

Sam egzamin w sobie pełni pewnego rodzaju rolę sprawdzenia Twoich możliwości. Większość ludzi obawia się egzaminów oraz wszelkiego rodzaju testów ponieważ boją się konsekwencji ich nie zdania. Co najciekawsze w tym wszystkim, nawet osoby, które rzeczywiście sie uczyły nie mają 100% gwarancji, że egzamin zdadzą. Wiele osób pomimo konkretnego przygotowania do testu, tak się stresuje podczas samego egzaminu, że zapomina połowę informacji, jakich się nauczyli w trakcie przygotowywania. Egzaminatorzy w to do końca nie wierzą, ponieważ to by oznaczało, ze każdy może przyjść i powiedzieć “zestresowałem się”. Jednak psychologowie w to wierzą i pracują nad różnymi rozwiązaniami. Mowa tu o pracy m.in. nad lepszą koncentracją.

Jak interpretować sen w którym piszesz egzamin? Zastanów się nad tym co obecnie dzieje się w Twoim życiu. Czy zbliża się w Twoim życiu jakaś próba Twojej wiedzy lub Twoich możliwości? Obawiasz się, że Ci się nie powiedzie?

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.

Dodatkowo mogą Cie zainteresować również sny o podobnej tematyce: LękOdczuwać lękStrach.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu.