Kolor zielony

Kolor zielony we śnie znaczenie | Sennik Online

Kolor zielony
Kolor zielony symbolizuje świeżość, nadzieję i nowe życie dlatego też Kolor zielony we śnie zapowiada nowe początki i rozpoczynanie przedsięwzięć. Osoby, którym przyśnił się Kolor zielony będą napełnione optymizmem i wiarą w przyszłe powodzenie, co da im energię do działania.
Zieleń jest również kolorem natury, roślinności i uzdrowienia. Tak więc Zieleń we śnie osób chorych bądź cierpiących to zapowiedź poprawy stanu zdrowia i przypływ witalności.

W końcu Kolor zielony to także kolor pieniędzy, losowości i szczęścia w grach losowych. Gracze i hazardziści śniący o kolorze zielonym będą cieszyć się szczęśliwą passą. Kolor zielony we śnie zwiastuje uśmiech losu w kwestiach finansowych – może zapowiadać wygraną, spadek lub inny nieoczekiwany przypływ gotówki.
Widząc we śnie rozkwitające zielone liście na drzewach – w prawdziwym życiu czeka na Ciebie przebudzenie i spełnienie dawno zapomnianych pragnień oraz obietnic. Dla rolników, sen o zbieraniu owoców koloru zielonego jest oznaką nadejścia bogatych zbiorów.
Jeśli przyśniło Ci się, że leżysz na jasnozielonej trawie – czeka Cię przyjemna podróż w głąb natury. Malujesz we śnie swój dom lub ogrodzenie na zielono – wkrótce dostaniesz majątek w spadku lub dużą sumę pieniędzy.

Zielony kolor włosów na głowie przyjaciela – poznasz interesującą osobę, która później może stać się jednym z Twoich najlepszych przyjaciół.
Farbowanie swoich włosów na zielono –oznaka na nadejścia nowych pomysłów na rozwiązanie problemu, który długo nie dawał Ci spokoju. Jeśli kupujesz zielony lakier do włosów – w rzeczywistości może to być znak, że stajesz się bardzo niebezpieczną osobą. Podświadomie chcesz zostać zauważonym i docenionym, dlatego Twoje działania są bardziej ryzykujące.

Kupujesz sukienkę lub zieloną koszulę we śnie – Twój związek ożyje, a dla innych to może być znak spotkania nowej miłości. Kapelusze i inne nakrycia głowy w kolorze młodej zieleni to znak radości i zabawy. Zielone buty we śnie, to znak, że brakuje Ci ekscytującej podróży lub towarzystwa bliskich dla Ciebie osób.
Widziałeś we śnie skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, na którym pali się zielone światło – Twoje plany i przedsięwzięcia będą realizowane bez przeszkód. Teraz jest najlepszy czas na to.


 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *