Lek we śnie zapowiada przełom w sprawach damsko-męskich. Jakaś od dawna nierozwiązana sprawa niedługo znajdzie swój finał.

Jeśli śniło Ci się, że bierzesz Lek a masz konflikty z drugą połówką to spodziewaj się, że już niedługo dojdziecie do porozumienia.

Jeśli jesteś osobą, która czeka na Znak od sympatii lub wyjaśnienie niedopowiedzeń – bądź dobrej myśli, odpowiedź przyjdzie szybciej niż przewidujesz.

Sen o lekarstwie wróży, że przeciągające się sprawy powinny nabrać tempa a Ty wreszcie poczujesz spokój ducha ponieważ będziesz wiedzieć na czym stoisz – Twoja sytuacja sercowa stanie się jasna. Lekarstwo oznacza załagodzenie problemu po długich cierpieniach.

Jeśli przyśniło Ci się jak przyjmujesz lekarstwo, bardzo możliwe, że w Twoim życiu dzieje się coś co nie daje Ci spokoju. Coś co Ci spędza sen z powiek. Lekarstwo – szczególnie lek przeciwbólowy – oznacza przykrycie problemu. Tymczasowe zakrycie problematycznej sytuacji, znieczulenie. Niestety nie jest to permanentne. Trzeba zdawać sobie sprawę, że tak jak w przypadku leku przeciwbólowego, ból w końcu wróci, tak i w prawdziwym życiu, nawet jeśli jakimś cudem uda nam się przykryć problem, załagodzić sytuacje, to ona w końcu wróci i to czasami nawet ze zdwojoną siłą. Lepiej stawić czoła problemom niż przed nimi uciekać lub się chować.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: pacjent, lekarz, choroba, chorować na raka