Lek we śnie zapowiada przełom w sprawach damsko-męskich. Jakaś od dawna nierozwiązana sprawa niedługo znajdzie swój finał.

Symbol leku widzianego w marzeniach sennych – znaczenie

Jeśli śniło Ci się, że bierzesz Lek a masz konflikty z drugą połówką to spodziewaj się, że już niedługo dojdziecie do porozumienia.

Jeśli jesteś osobą, która czeka na Znak od sympatii lub wyjaśnienie niedopowiedzeń – bądź dobrej myśli, odpowiedź przyjdzie szybciej niż przewidujesz.

Sen o lekarstwie wróży, że przeciągające się sprawy powinny nabrać tempa a Ty wreszcie poczujesz spokój ducha ponieważ będziesz wiedzieć na czym stoisz – Twoja sytuacja sercowa stanie się jasna. Lekarstwo oznacza załagodzenie problemu po długich cierpieniach.

Jak jeszcze można interpretować sny z lekami?

Jeśli przyśniło Ci się jak przyjmujesz lekarstwo, bardzo możliwe, że w Twoim życiu dzieje się coś co nie daje Ci spokoju. Coś co Ci spędza sen z powiek. Lekarstwo – szczególnie lek przeciwbólowy – oznacza przykrycie problemu. Tymczasowe zakrycie problematycznej sytuacji, znieczulenie. Niestety nie jest to permanentne. Trzeba zdawać sobie sprawę, że tak jak w przypadku leku przeciwbólowego, ból w końcu wróci, tak i w prawdziwym życiu, nawet jeśli jakimś cudem uda nam się przykryć problem, załagodzić sytuacje, to ona w końcu wróci i to czasami nawet ze zdwojoną siłą. Lepiej stawić czoła problemom niż przed nimi uciekać lub się chować.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen.

Mogą Cie również zainteresować inne interpretacje snów. Na przykład: pacjent, lekarz, choroba, chorować na raka