Jeśli śnił Ci się Lekarz lub Lekarka to dobry znak. Na Twojej drodze pojawi się ktoś, kto pomoże rozwiązać problemy natury emocjonalnej. Jeśli nie możesz dogadać się z partnerem/ką to być może ktoś podpowie Ci rozwiązanie sporu, pomoże zrozumieć drugą połówkę lub naświetli problem z innej strony. Lekarz lub Lekarka we śnie to być może przyjaciel lub ktoś z rodziny, kto będzie pełnił rolę mediatora w konfliktach lub będzie niewidzialnym “dobrym duszkiem” wspierającym rozwiązanie problemów miłosnych.

Niektórzy bardzo boją się lekarzy. Wynika to z tego, że zdarza się i tak, że wizyta lub zabieg u lekarza wcale sytuacji nie poprawia, a wręcz pogarsza. Zdarzają się błędy w sztuce lekarskiej, zdarzają się przypadki śmiertelne w wyniku działań lekarza. Owszem, są odszkodowania itd, ale żadne pieniądze nie są w stanie zrekompensować utraconej kończyny, wzroku lub innych konsekwencji, które powstaną w wyniku błędu lekarza.

Jak interpretować?

Podczas interpretacji snu przypomnij sobie, którą część Twojego ciała leczył lekarz:
nogi – komuś z rodziny może zdarzyć się wypadek;
dziąsła – twoja inicjatywa zostanie zablokowana, ale ostatecznie wszystko zostanie rozwiązane;
kręgosłup – nadchodzi ważne wydarzenie;
próchnica – nawiążesz bliższe relacje z krewnymi;
oczy – zobaczysz szczegóły sprawy, której nie zauważyłeś;
paznokcie – zerwij relacje, które stały się ciężarem.
uszy – podejmuj niezbędne środki na czas;

Pozostańmy w kontakcie

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się Lekarz? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu obawiasz się Lekarzy. Jeśli tak to daj nam znać jakich konkretnie. Zazwyczaj najbardziej przyjaznym lekarzem jest pediatra, natomiast według statystyk najbardziej znienawidzonym lekarza jest dentysta.
Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem ? .

Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. LeczenieBrać lekarstwoLekarstwo oraz cierpienie.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu.