Lekarstwo we śnie zapowiada przełom w sprawach damsko-męskich. Jakaś od dawna nierozwiązana sprawa niedługo znajdzie swój finał.

Sen z motywem zażywania lekarstw i jego symbolika

Jeśli śniło Ci się, że bierzesz Lekarstwo a masz konflikty z drugą połówką to spodziewaj się, że już niedługo dojdziecie do porozumienia. Jeśli jesteś osobą, która czeka na Znak od sympatii lub wyjaśnienie niedopowiedzeń – bądź dobrej myśli, odpowiedź przyjdzie szybciej niż przewidujesz.

Sen o lekarstwie wróży, że przeciągające się sprawy powinny nabrać tempa a Ty wreszcie poczujesz spokój ducha ponieważ będziesz wiedzieć na czym stoisz – Twoja sytuacja sercowa stanie się jasna.

Dla niektórych osób taki sen może być oznaką podświadomej obawy o własne zdrowie. Być może ignorujesz niektóre symptomy lub zwlekasz z wizytą u lekarza. W większości przypadków, to nic takiego, niemniej jednak warto skonsultować nasze podejrzenia ze specjalistą.

Branie lekarstw we śnie, to też oznaka, że czegoś brakuje Ci w prawdziwym życiu. Dla jednych mogą to być bliższe relacje z drugą osobą i chęć bycia zrozumianym. Dla innych może to być zmiana stylu życia i wyjazd w ciekawą podróż.

Inne motywy brania leków w snach i ich poprawna interpretacja

Czy przyjmowałeś lekarstwa w pracy we śnie? Jest to szczególnie korzystny znak. Uda Ci się zrealizować większość planów, a Twoje inwestycje przyniosą zysk. Warto skorzystać z tego okresu, aby wdrożyć resztę swoich planów, bo istnieje szansa na ich szybką realizację.

Widziałeś jak ktoś inny bierze lekarstwa? Może to zwiastować, że bliska Ci osoba będzie potrzebowała Twojej pomocy, ale tego pierwsza nie powie. Radzi się, aby częściej rozmawiać z osobami, które są Ci ważne. Tylko tak będziesz wiedział czy ktoś ma problemy.

Czy miałeś sen, w którym bierzesz większą, niż zalecaną dawkę leku? Jest to niekorzystny znak. Taki sen może mówić śniącemu, że nadszedł czas, aby dokonać zmian w swoim życiu. Teraz jest moment, żeby wziąć sprawy w swoje ręce i powalczyć o swoją przyszłość. W wielu przypadkach dokonane zmiany będą miały pozytywny skutek.