Kapelusz we śnie znaczenie | Sennik Online

Sen o kapeluszu ostrzega aby nie uprzedzać się do nowo poznanych osób. Kapelusz we śnie mówi, że Ludzie mogą okazać się inni, niż wskazują na to pozory. Nosić kapelusz – ktoś może niesłusznie Cię osądzić

Wyjaśnienie, na czym polega sen o kapeluszu, zależy w dużej mierze od wyglądu nakrycia głowy i tego, dla kogo jest on przeznaczony. Sennik online mówi, że we śnie przymierzyć kapelusz może być zapowiedzią szybkiego awansu.

Szeroki kapelusz we śnie, może oznaczać, że prawdziwe życie wymaga od ciebie maksymalnego skupienia. Tylko kalkulacja i zimny umysł pomoże rozwiązać problemy lub osiągnąć założone cele. W innym przypadku możesz wpakować się w poważne kłopoty, które będą bardzo trudne do rozwiązania.

Kapelusz z siana, widziany we śnie, obiecuje wiele radosnych wydarzeń i przyjemnych spotkań. Możesz spotkać się w nieoczekiwanym miejscu ze starym przyjacielem, z którym nie widziałeś się od dłuższego czasu, lub osobą, z którą wcześniej byłeś w bliskim związku.

Sprawy potoczą się tak, jak się spodziewałeś. Taki sen może również oznaczać niezadowolenie z istnienia jakiejś relacji. Możesz być oczywiście niezadowolony z wielu rzeczy w życiu, począwszy od domu, a skończywszy na partnerze seksualnym. Tylko zdecydowane działania z Twojej strony pomogą odwrócić sytuację.

Przymierzałeś kapelusz we śnie, który był bogato zdobiony? Zmiany w życiu przyniosą pewne wieści. Wiadomości będą bardzo poważne. Jeśli w rzeczywistości jesteś na coś chory, prawdopodobnie niedługo Twój stan się poprawi. Kapelusz na głowie kobiety we śnie, bez wątpienia obiecuje bardzo szczęśliwy okres życia, pełen spokoju i dobrego samopoczucia.

Zrobienie sobie kapelusza we śnie, może być zapowiedzią wejścia w formalne małżeństwo w prawdziwym życiu. To małżeństwo prawdopodobnie będzie bardzo szczęśliwe i długie.

W nowoczesnym senniku bez wątpienia można znaleźć wyjaśnienie, co oznacza taki sen. Sennik mówi, że wkrótce będziesz musiał pojechać na wycieczkę. Podróż może kojarzyć się z podróżą służbową i po prostu długo oczekiwanym urlopem. Zepsute i brudne kapelusze nie obiecują nic poza porażkami i rozczarowaniami.