Łabędź we śnie może oznaczać zetknięcie z osobą o niezwykłych cechach. Może to być ktoś o niespotykanej urodzie, Człowiek o rzadko spotykanych walorach charakteru, prawości i dobroci lub nieprzeciętnym intelekcie. Bez względu na to, jakiego rodzaju przymioty dana osoba posiada, są one w tak dużym natężeniu, że przykuwają uwagę otoczenia od razu.

Co jeszcze może symbolizować sen o łabędziu?

Sen o łabędziu nie przesądza o tym, jaki charakter relacji może się nawiązać pomiędzy śniącym, a tą osobą. Możliwy jest cały Wachlarz wzajemnych powiązań, które się pojawią- od stosunków formalnych, aż po gorące namiętne uczucie.

Czarny łabędź jest oznaką otrzymania przyjemności, które mogą zamienić się w poważne kłopoty. Radzi się, żeby w najbliższym czasie zrezygnować z impulsywnych zakupów, a swoje kaprysy zostawić z boku. Warto pomyśleć o możliwych konsekwencjach, nie tylko dla Ciebie, ale i dla ludzie najbliższych. Nowe podejście do sprawy umożliwi Cię lepiej podejmować ciężkie decyzje, a szczególnie takie, które sprawiają najwięcej dylematów.

Widziałeś martwego łabędzia we śnie? Taki sen wskazuje, że osoba śniącą jest zirytowana oraz sfrustrowana codziennymi rzeczami. Być może czujesz, że sprawy nie realizują się tak szybko jakbyś tego oczekiwał. Często takie sny mogą mieć osoby, które nie są zadowolone z sytuacji w domu i ze swojego partnera/partnerki. Brak komunikacji w związku prowadzi do konfliktów, co tylko bardziej zwiększy dystans emocjonalny pomiędzy kochankami.

Karmienie łabędzie i interpretacja takiego snu

Karmienia łabędzia we śnie jest dobrym znakiem dla zakochanych. Jest to zwiastun szczęścia i radości, który będzie wam towarzyszyć w najbliższym czasie w związku. Dla wielu par taki sen jest symbolem, że wasz ukochany będzie wam oddany z całego serca. Taki facet nie złamie wam serce poprzez zdrady lub kłamstwa. Wykorzystajcie ten pogodny czas na zaplanowanie wspólnych wakacji na odpoczynek i relaks.

Bardzo niekorzystnym znakiem jest zobaczenie rannego łabędzia. Taki sen zwiastuje, że wkrótce staniesz przed bardzo trudnym wyborem gdzie nie będzie dobrych odpowiedzi. Z konsekwencjami będziesz musiał radzić sobie sam.