Liczba 2 we śnie oznacza dwoistość ale i równowagę. Jeśli przyśniła Ci się dwójka to spodziewaj się z jednej strony, sprzecznych ze sobą wydarzeń i ambiwalentnych uczuć. Pamiętaj jednak, że to różnorodność i przeciwieństwa stanowią o równowadze wszechświata i tak samo przeciwności będą determinować harmonię Twojego życia w najbliższych tygodniach.

Co oznacza sen, w którym miałam siostrę bliźniaczkę? Taka wizja może wskazywać, że w rzeczywistości zostajesz zmuszona do zachowywania się jako dwie różne osoby. Twoja potrzeby bycia akceptowaną powoduje, że zachowujesz się tak jak tego oczekują Twoi bliscy oraz znajomi. Chociaż to pozwala cieszyć się większym towarzystwem w rzeczywistości, to ciężko jest Ci nawiązywać głębsze relacje z innym człowiekiem. Niekiedy jest to też spowodowane przez wewnętrzny lęk, który odczuwasz podczas przebywania z innymi ludźmi. Wstydzisz się lub boisz się pokazać swoje prawdziwe oblicze. Zakładasz, że Twój prawdziwy charakter spotka się z odrzuceniem przez najbliższą społeczność.

Śniło mi się, że posiadam dwa domy, co może oznaczać taki sen? Taka wizja może wskazywać, że w rzeczywistości za mało czasu spędzasz ze swoją rodziną. Może to być związane z pracą, na którą przeznaczasz większość swojego czasu. Niekiedy jest to wynik przebywania zbyt długo wśród swoich znajomych. Taki sen jest ostrzeżeniem dla Ciebie. Jeśli wkrótce nie zmienisz tej sytuacji, to może czekać na Ciebie poważny kryzys w rodzinie.

Co oznacza sen, w którym posiadam dwójkę dzieci? Taki sen wskazuje, że jesteś gotowa na zostanie rodzicem. Nie ważne nawet jest to czy w tej chwili masz już dziecko. Sny, w którym jesteś rodzicem są szczególnie pozytywnym znakiem, zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Pomimo wszelkich trudności i niepowodzeń macie szansę stworzyć niezwykle udane życie rodzinne.

Dla osoby przedsiębiorczej liczba dwa we śnie jest oznaką, że należy uważać na dwulicowe osoby. Nie daj się zwieść ofertom nastawionym na szybki oraz łatwy zysk.