Według sennika online sen o adwokacie może symbolizować lojalność i oddanie osób, z którymi blisko współpracujesz. Jeśli sprawy zawodowe odgrywają ważną rolę w Twoim życiu i przyśnił Ci się Adwokat to spodziewaj się, że możesz Liczyć na ludzi, z którymi łączą Cię sprawy służbowe.

Sen o prawnik, to również symbol wzajemnej pomocy i wsparcia. Jeżeli śnimy o obrońcy praw człowieka, konieczne jest ustalenie, kto dokładnie we śnie pełnił rolę adwokata: osoba śniąca czy osoba jemu bliska. Te szczegóły pomogą zrozumieć bliżej znaczenie snu.

Dla dziewczyny sen, w którym jest w związku z prawnikiem jest ostrzeżeniem, że powinna zachować ostrożność w działaniach i osądach. Jedno błędne słowo lub działanie może mieć bardzo złe konsekwencje.

Dla innych może to być zapowiedź, że wkrótce będą musieli rozwiązać spory majątkowe z kimś z rodziny. Jeżeli wygrywasz sprawę – kłótnia z krewnymi, przegrywasz – pozostaniesz bez majątku.

Słownik snów oferuje jeszcze inną interpretację. Jeżeli przyśniło się nam, że pełnimy rolę obrońcy praw człowieka – zwiastuje to rozwój kariery. Co więcej, wzrost będzie tak nieoczekiwany i rozległy, że nie będzie to wzrost, ale przeskok.

Wschodnie książki oferują nieco inną interpretację snu. Dla osoby, której śni bycie prawnikiem, ujawnia to cechy honoru i szacunku. Jest możliwe, że po takim śnie uzyskacie nową pozycję w społeczeństwie, dorośniecie, że tak powiem, społeczne.

Widziałeś w swoim śnie, że słuchasz rozmowy dwóch prawników, z którymi się nie zgadzasz? Otrzymasz niespodziewane wieści i niezbyt sympatyczną ofertę kariery zawodowej.

Czy jest to sen, że przebywasz na Sali sądowej i słuchasz przemówień? Przypomnij sobie akt oskarżenia oraz kogo obrońca sądowy bronił w Twoim śnie. Oto kilka przykładów godnych uwagi:

  • W morderstwie – może to być oznaka depresji lub mocnej motywacji;
  • W kradzieży – dręczą Cię wyrzuty sumienia, ponieważ przywłaszczyłeś sobie czyjeś pomysł;
  • W oszustwie – nie podejmuj ryzyka, bo może skończyć się to źle;
  • W rozprawie o spadek – zwiastowanie kłótnie z krewnymi.