Sen o lawinie zapowiada nieoczekiwany Wybuch namiętności i miłości w Twoim życiu. Zwłaszcza w przypadku osób wolnych sen o lawinie to zwiastun gorącej znajomości, która rozwinie się błyskawicznym tempie, absorbując całe Ciało i umysł.

Widok lawiny w Twoim śnie

Jeśli zobaczysz lawinę we śnie, oznacza to, że wydarzenia, które obserwujesz, rozwijają się zbyt szybko. Jeśli lawina nadchodzi w Twoim kierunku, jest to ostrzeżeniem, że jesteś zaangażowany w ryzykowne przedsięwzięcie. Nie możesz w pełni kontrolować sytuacji. Bądź ostrożny z finansami, nie ryzykuj na próżno, nie inwestuj w podejrzane działania.

Jeśli obserwujesz lawinę z bezpiecznej odległości, będziesz mądrze podejmował decyzje i nie będziesz cierpieć z ich konsekwencji. Jeśli śnisz o tym, że ktoś ucierpiał przez lawinę, to członek Twojej rodziny naprawdę potrzebuje pomocy.

Jakie są inne interpretacje lawiny wg sennika?

Jeśli we śnie wskutek lawiny ucierpiała cała wioska lub duża liczba ludzi, to zwiastuje to katastrofą w prawdziwym życiu. W tym wypadku nie bój się, nie jesteś prorokiem, a to jest jedynie wskazówka, co może dziać się w Twojej podświadomości. Ponadto jeśli śniłeś, że udało Ci się wydostać z otchłani bez szwanku, to może być to znak, że wkrótce poprawi się Twoja sytuacja finansowa.

Jeśli widzisz we śnie, że Twój dom jest porwany lub zniszczony przez lawinę, jest to ostrzeżeniem, że Twoje materialne dobro jest zagrożone. Jeśli śnisz, że okoliczne domy ucierpiały z powodu lawiny, ale Twój dom jest nietknięty, to w rzeczywistości ominie Cię sytuacja poważnego kryzysu.

Jeśli śniła Ci się lawina ze środy na czwartek, to uważaj, bo ktoś rozpoczął ryzykowną grę z Twoim udziałem. Śniłeś z czwartku na piątek, znak, że musisz myśleć więcej o swojej rodzinie. Jeśli lawina śniła Ci się z piątku na sobotę, to Twoje przedsięwzięcia są bardzo ryzykowne i powinieneś przemyśleć dalsze działania bardzo ostrożnie.

Jeśli śniłeś o lawinie śnieżnej, którą udało Ci się zatrzymać, to przygotuj się na oszałamiający sukces. Przed Tobą otwierają się nowe możliwości, spotkasz ludzi, którzy w mig rozwiążą Twoje problemy.