Telefon we śnie jest symbolem komunikacji pomiędzy ludźmi. To w jaki sposób rozmawiasz przez Telefon we śnie odzwierciedla twoje aktualne relacje z ważnymi dla ciebie osobami.

Sen z symbolem telefonu – znaczenie

Jeśli Rozmowa jest radosna i wywołuje w tobie pozytywne uczucia to znaczy, że twoja komunikacja z najbliższymi jest w najlepszym porządku.

Jeśli śni ci się, że nie możesz się porozumieć lub uczestniczysz w telefonicznej kłótni to znaczy, że masz trudności z porozumieniem się i powinieneś więcej uwagi poświęcić temu, jak komunikujesz swoje emocje i potrzeby. Być może wiele twoich obecnych problemów wynika z faktu, że nie potrafisz Znaleźć wspólnego języka z bliskimi ci osobami.

Jeśli śni ci się, że ktoś przerywa połączenie lub rzuca słuchawką to być może obawiasz się odrzucenia lub braku akceptacji.

Czy śniło Ci się, że znalazłeś telefon? Zwiastuje to sukces nie tylko we śnie, ale i w rzeczywistości. Jeden z Twoich problemów zostanie nieoczekiwanie rozwiązany, a odpowiedź była zawsze tuż przed nosem.

W jakich sytuacjach w marzeniach sennych może jeszcze pojawiać się telefon?

Próbujesz odebrać nadchodzącą rozmowę, ale urządzenie wciąż dzwoni, pomimo tego, że już odebrałeś połączenie? Prawdopodobnie czekasz na bardzo ważny telefon w prawdziwym życiu i obawiasz się, że przegapisz połączenie.

Czy śniło Ci się, że rozmowa telefoniczna została przerwana z powodu problemów technicznych? Wkrótce Twoje relacje w związku mogą ulec pogorszeniu. Musisz popracować nad swoją komunikacją w prawdziwym życiu. Taki sen może też wskazywać, że coś utrudnia komunikację z Twoją drugą połówką. Być może rodzina lub znajomi za bardzo mieszają się w wasze sprawy? Może praca zabiera zbyt dużo czasu i nie masz chwili dla najważniejszej osoby w swoim życiu?

Zepsuty telefon we śnie symbolizuje Twoje pragnienie uniknięcia problemów zamiast radzenia sobie z nimi. Uważaj, bo takie podejście do życia, to jak stąpanie po kruchym lodzie. Warto stawić czoła swoim problemom póki masz grunt pod nogami. Inaczej lód się załamie i trafisz do zimnej wody, z której niełatwo będzie się wydostać.