Kable we śnie znaczenie | Sennik Online

Śniły Ci się kable? Spodziewaj się, że padniesz ofiarą złośliwych plotek. Jeśli chcesz aby uwaga otoczenia skierowała się na inny temat musisz przez jakiś Czas mniej się udzielać towarzysko.

Kable, które widzisz w swoich snach, nie są znanym symbolem. Niewiele osób widzi je w swoich snach, choć oczywiście takich snów nie należy wykluczać. Dlaczego śnisz o kablu, pytanie jest ciekawe, ale nie skomplikowane. Aby zrozumieć, czego można się spodziewać po takich snach, trzeba pamiętać o pewnych szczegółach snu i zajrzeć do śpiącego. Więc, zacznijmy tłumaczyć!

Śniłeś, że zobaczysz podarty przewód elektryczny zwisający ze słupa – będziesz czekał na ciężką i żmudną pracę, która zajmie Ci cały wolny czas. Podczas wykonywania zadania nie zapomnij o reszcie, w przeciwnym razie wyleje się na Ciebie przeciążenie i stres. Śniło się, że ty, kopiąc ziemię, natknęłaś się na goły drut – uważaj, taki sen ostrzega przed wypadkiem.

Zobacz jak świeci Twój panel elektryczny – uważaj na ludzi, a zwłaszcza na Twojego szefa, przez kilka następnych dni. Może być skandal, ostrzega sennik online. Śniłeś o okablowaniu zwarciowym, które sam musisz naprawić – musisz być ostrożny, wykonując jakieś nietypowe dla Ciebie zadanie. Czy zwarcie na długo pozostawiło cię bez światła? Nie róbcie niczego lekkomyślnie wkrótce. Zapaliłeś się i iskry wylewają się z gniazdek – do żaru namiętności w rodzinie, który wyleje się w wielki skandal.

Śniło mi się, że jesteś elektrykiem układającym przewody wysokiego napięcia – masz w czymś dużo szczęścia. Po takim śnie można bezpiecznie spróbować się w dziedzinach, w których jest się amatorem. Wyniki nie będą tak straszne, jak mogłoby się wydawać. Interpretacja snu, w której kładzie się długi kabel w wielopiętrowym domu, jest następująca: przewlekłe przypadki rozwiązuje się bardzo szybko i bez użycia kabla.

Śniło się, że rozplączesz splątane przewody – czekasz na żmudną rutynę i kłopoty, przepowiada Wschodnia Głowa Śpiąca. Rozwiń we śnie gołe przewody, zamiast wzywać elektryka – ryzykujesz, że weźmiesz na siebie odpowiedzialność, która nie będzie na twoim ramieniu. Zobacz w swoim śnie lśniące druty, zaplątane w siebie – to ostrzeżenie, że nie należy angażować się w coś, czego się nie pyta, kłopoty nie obiecują, radzi sennik online.