Sen o chorym sercu może zapowiadać, że na jakiś Czas rozstaniesz się z ukochaną osobą. Na szczęście, wasza Miłość będzie mieć ciąg dalszy. Rozstanie pozwoli Wam zrozumieć siebie lepiej, będziecie bardziej szanować swoje potrzeby. Bycie osobno uświadomi Wam, jak bardzo się kochacie i potrzebujecie siebie.

Wielu mężczyzn śni – ale nie tylko, bo również często wspomina na jawie – różne upojne spotkania. Mężczyźni często porównują dziewczyny, z którymi było im lepiej, z którą przyjemniej itd. Duże znaczenie dla nich ma również to, która w mniejszym lub większym stopniu spełniała ich seksualne fanaberie.

Rzadziej zdarza się, że mężczyźni śnią o eks dziewczynach, którym wyrządzili jakaś krzywdę porzucając je lub zawiedli ich uczucia w inny sposób. Mężczyźni, którzy mają tendencję do tego aby wyjaśniać pewne rzeczy w sposób logiczny, często starają się wyrzucić z pamięci wspomnienia o kobietach, które zranili. Wówczas ich umysł podświadomie pragnąc się oczyścić przypomina w marzeniu sennym eks dziewczynę.

Oczywiście w tym artykule skupiamy się na zranionym sercu, które świeżo boli po rozstaniu. Jeśli zarówno w prawdziwym życiu, a od niedawna również w snach męczy Cie temat dziewczyny z którą się rozstałeś, powinieneś przemyśleć jak głęboko to w Tobie siedzi. Niekiedy zdarza się, że w tak niby błahych sprawach potrzebna jest pomoc specjalisty.

Oczywiście bolące serce we śnie niekoniecznie musi śnić się po rozstaniu. Może Ci się również to przyśnić w trakcie trwania takiej relacji. W takim przypadku może to oznaczać, że obawiasz się zranienia. Możliwe, że nie czujesz się pewnie w tej relacji.

Zapraszamy do komentowania naszych artykułów oraz dzielenia się własnymi przemyśleniami. Jeśli masz sen, którego nie potrafisz samodzielnie zinterpretować daj nam znać w komentarzu lub w wiadomości na naszym facebooku – spróbujemy pomóc. Powyższy opis snu nie jest wystarczający? Skorzystaj z wyszukiwarki snu w prawym górnym rogu strony. Wyszukaj artykułów powiązanych z miłością.