Sen o eks chłopaku jest odzwierciedleniem silnej więzi łączącej was w przeszłości. Generalnie eks Chłopak we śnie może utożsamiać Twoją ukrytą tęsknotę i potrzebę jego bliskości. Jeśli przytrafił Ci się sen, w którym Twój eks Chłopak Cię przytula, całuje lub w inny sposób okazuje uczucia możesz się spodziewać, że on nadal myśli o Tobie i darzy Cię sentymentem.

Jeśli we śnie widzisz eks chłopaka z inną kobietą to może to oznaczać, że jego uczucia są skierowane ku innej osobie.

Jeśli widzisz we śnie eks chłopaka odwróconego plecami lub nie możesz rozpoznać jego twarzy to spodziewaj się, że jego uczucia do Ciebie są raczej chłodne.

Według współczesnej książki ze snami – jeśli w swoim śnie widziałeś jak eks chłopak wyznaje Ci miłość, to w rzeczywistości przygotuj się na niespodzianki, w tym niezbyt dobre. Śmierć byłego partnera we śnie może oznaczać, że ​​wkrótce będziesz się żenić lub mieć dziecko.

Nierzadko sen, w którym widziałaś byłego kochanka, wiąże się z podświadomym porównaniem go z obecnym partnerem. Po takim śnie musisz spróbować kontrolować swoje działania i słowa, aby nie sprowokować sporów ze swoim ukochanym.

Sen, który pokazuje eks chłopaka w roli opiekuńczej lub w jako osobę, która nas odrzuca czy ignoruje? Ma on na celu pokazanie nam w jaki sposób same siebie traktujemy. Jeśli kobieta sama ignoruje swoje uczucia bądź nie dba o swoje dobro to często pojawia się w jej śnie mężczyzna. Mężczyzna ten pokazuje jej to poprzez własne działania. Na szczęście działa to również w drugą stronę.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu.

Jeśli masz jakieś pytania daj nam znać w komentarzu, postaramy się odpowiedzieć 🙂