Kobieta, która śni o tym, że robi Zakupy ma przed sobą korzystny okres na podejmowanie decyzji o życiu uczuciowym i rodzinnym. Sen o zakupach to dobra wróżba dla kobiet planujących rodzinę, macierzyństwo, Wejście w związek lub zalegalizowanie już istniejącego związku. Podjęte kroki będą miały pozytywne skutki w przyszłości, przyniosą Radość i spełnienie śniącej osobie.

Możliwe znaczenia:

robić zakupy dla kogoś: upokorzenie przyniesie wiele konfliktów

być niezadowolonym z zakupów: kłótnia z bliskimi osobami

kupować tanio, okazyjnie: szykuje się okazja na dobre wydatki,

Sen o chęci pójścia na zakupy może oznaczać potrzebę posiadania czegoś. Może być to chęć posiadania jakiejś rzeczy materialnej, ale również taki sen może oznaczać potrzebę odpoczynku oraz relaksu. Często osoby, które dużo pracują i siedzą myślami ciągle w pracy zapominają o podstawowej sprawie – odpoczynku i życiu prywatnym. Jeśli jesteś taką osobą, usiądź sobie wieczorem przy herbacie i zastanów się czy nie brakuje Ci w życiu odpoczynku. Może jest to kwestia pójścia do kina, wyjechania gdzieś na weekend lub całego urlopu. Niezależnie od tego co by to nie było rozważ to! Na pewno powrócisz do pracy z zdwojoną siłą.

Pamiętać należy jednak o tym, że kobietom również mogą się przyśnić zakupy. Interpretacji jak przy każdym śnie jest masa.
Sen o udanych zakupach może oznaczać spełnienie. Mowa tu głównie o spełnieniu w sferze prywatnej.

Jak interpretować sen?

Pamiętaj o tym, ze poprawna interpretacja snu wymaga analizy sytuacji w jakiej sen przedstawił kupowanie oraz weryfikacji Twojego życia, co się w nim obecnie dzieje. Każdy sen może mieć różne znaczenie.

Sen z udziałem zakupów również można zinterpretować na kilka różnych sposobów. Co innego gdy we śnie chodzisz po galerii i kupujesz, a co innego gdy w śnie np. przyglądasz się temu jak ktoś inny robi zakupy. Daj znam znać w komentarzu czy nasza interpretacja pozwoliła Ci zrozumieć sen.