Sen o latawcu odzwierciedla niespełnione cele i marzenia. Jeśli śni Ci się, że puszczasz latawca to być może podążasz za swoimi pragnieniami, które nie są osiągalne dla Ciebie. Jeśli Latawiec w Twoim śnie porywa wiatr to może być to ostrzeżenie przed niespodziewanymi trudnościami i sytuacjami niezależnymi od Ciebie, które oddalą Cię od spełnienia marzeń.

Śniłeś o zrobieniu latawca? Pojawi się kilka ofert pracy, ale będą one nieistotne i nie poprawią twojej sytuacji finansowej.

Latawiec we śnie często uosabia wielkie ambicje, niespełnione marzenia o śpiącym, wskazuje na niedostatek. Ten symbol również obiecuje poprawę sytuacji finansowej, możliwość zajęcia zaszczytnego miejsca.

Do głębszej analizy snu musisz sobie odpowiedzieć na pytanie jak Twój latawiec latał?

  • długo, wysoko – zapowiedź poprawy stylu życia;
  • nierówne szarpnięcia – dochód będzie niestabilny;
  • Nie mogłeś latać – z powodu przeszkód nie dasz rady rozpocząć dochodowego biznesu;
  • upadł, rozbił się – porażki, rozczarowania;
  • ukrył się za chmurami – strata.

Latawiec symbolizuje również niespełnione sny, które rozpraszają uwagę śniącego i zapobiegają prawdziwej świadomości życia. Dlaczego śniszo lataniu latawcem? Interpretacja senników: ambicje są zbyt wielkie. Twoje możliwości nie wystarczają do osiągnięcia wszystkich zaplanowanych pomysłów. Dlatego lepiej odroczyć plan, aby uniknąć niepowodzenia.

Śniłeś o wystrzeleniu latawca, ale nie od razu odleciał? Jest to symbol wstępnych działań, aby przetestować czyjąś reakcję na twój pomysł. Zanim urzeczywistnisz swój pomysł, dla dobra bliskich, upewnij się, że traktują go tak entuzjastycznie jak ty (cóż, a przynajmniej neutralnie). Lepiej zderzyć się z ich opinią teraz, niż kilka miesięcy później z dosłowną ścianą..

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.