Tarot we śnie odnosi się do umiejętności paranormalnych i jasnowidztwa. Sen o tarocie może wskazywać, że śniący lub inne osoby z jego otoczenia mają takie zdolności. Osoba, która śni o tym, że stawia tarota może mieć zdolności przewidywania przyszłości. Jeśli śniło Ci się, że ktoś stawia Tobie tarota to słuchaj uważnie co, mówią Ci inni. Może się zdarzyć, że ktoś da Ci informacje lub radę, która zmieni Twoją przyszłość.

Co oznacza sen, w którym ktoś rozkłada przed Tobą tarota w garniturze, w przyciemnionym i ponurym miejscu? Miejscu, które nie przypomina kasyno, a w rzeczywistości mógłbyś uznać nawet za niestosowne, żeby brać udział w takiej zabawie? Taka wizja może wskazywać, że marnujesz własny czas oraz potencjał na mało ważne sprawy. Twoja energia jest nieodpowiednio wykorzystywana, dlatego możesz mieć wrażenie, że dużo pracujesz i działasz, ale zyskujesz z tego bardzo niewiele. Nie dla każdej osoby będzie to dotyczyć portfela i stanu majątkowego. Może to być również niewłaściwy związek, w którym się znaleźliście. Brak kompatybilności oraz różnica oczekiwań powoduje nieszczęście oraz w niektórych przypadkach gniew. Możesz mieć wrażenie, że druga połówka nie angażuje się w nasze życie tak bardzo jakbyśmy tego oczekiwali.

A co oznacza sen, w którym widziałeś jak ktoś rozkłada komuś innemu tarota, a Ty się temu przypatrywałeś? Bez wątpienia może to oznaczać, że jesteś podatny na wpływy innych osób. Powinieneś przemyśleć czy w życiu prywatnym lub zawodowym nie ulegasz czyimś wpływom. Ktoś może na Ciebie wpłynąć podczas negocjacji biznesowych, w życiu prywatnym nakłonić Cię do zrobienia czegoś. Warto zawsze trzeźwo myśleć i sto razy się zastanowić zanim zrobi się coś czego później będzie się żałować. Czasami nawet lepiej skonsultować się z kimś przed podjęciem decyzji.

Jeśli przyłapałeś swoje dziecko, jak przeglądało informacje na tarota, szczególnie w Twoim domu, jest to złym znakiem. Może to świadczyć, że wkrótce zostaniesz wciągnięty w konflikt bez Twojej woli.