Jeśli śniło Ci się, że słyszysz Oklaski to Uzbrój się w cierpliwość, ponieważ na Twojej drodze będą piętrzyć się przeszkody.

Znaczenie snów z motywem klaskania 

Jednak jeśli śniły Ci się Oklaski to znaczy, że jest Ci pisany sukces i osiągniesz cel pod warunkiem jednak, że wykażesz się uporem. Jeśli śniło Ci się, że klaszczesz to uważaj aby ktoś, nie zabrał Twojego pomysłu lub otrzymywał uznanie, za Twoje zasługi.

Śniło Ci się, że występowałeś przed salą pełną ludzi, którzy na koniec klaskali Ci ? Bardzo możliwe, że wewnętrznie potrzebujesz pewnego rodzaju aprobaty od innych ludzi. Może nie do końca jesteś pewien swoich działań, które zamierzasz podjąć w najbliższym czasie.

Każdy lubi jak się go docenia, zatem jeśli Twoi najbliżsi w małym gronie klaskali Ci z jakiegoś powodu, bardzo możliwe, że po prostu tego Ci brakuje. Często zapominamy w relacjach z najbliższymi o takich prostych rzeczach. Niby nic trudnego, powiedzieć „jej, jak fajnie to zrobiłeś”, a tak wiele to daje.

Jak interpretować sen w którym ktoś klaszcze?

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw otrzymywania nagrody pod postacią braw? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu spodziewasz się jakiegoś awansu w najbliższym czasie? Jesteś osobą wstydliwą i pokorną? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem nagradzania, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym otrzymujesz nagrodę, może oznaczać walkę z wstydem i wewnętrznym „ja”. Ten symbol jest również świadectwem, że w ostatnim czasie zbyt szybko zmarnowałeś swój potencjał energetyczny.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Nagroda, klaskać

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.