Jeśli śniło Ci się, że słyszysz Oklaski to Uzbrój się w cierpliwość, ponieważ na Twojej drodze będą piętrzyć się przeszkody.

Symbolika oklasków według sennika

Jeżeli jednak śniły Ci się Oklaski to znaczy, że jest Ci pisany sukces i osiągniesz cel pod warunkiem jednak, że wykażesz się uporem. Jeśli śniło Ci się, że klaszczesz to uważaj aby ktoś, nie zabrał Twojego pomysłu lub otrzymywał uznanie, za Twoje zasługi.

Zwróć również uwagę gdzie klaskałeś i komu. Jeśli klaskałeś na występie teatralnym bądź koncercie, to może być to symbol udanych wakacji i dobrego nastroju. Wykorzystaj ten czas na realizację swoich planów, bo teraz masz najlepszą okazję na ich sukces. Dla niektórych osób może być to znak, że wasze wyniki i osiągnięcia w pracy zostaną dostrzeżone przez wpływowe osoby. Awans bądź premia jest jak najbardziej w zasięgu Twoich możliwości, dlatego nie bój się prosić o nagrodę kiedy na prawdę na nią zasłużyłaś.

Klaskanie w pracy swojej koleżance bądź koledze po fachu jest dobrym znakiem dla osoby śniącej. Taki sen mówi, że nie wypełnia Cię złość oraz zawiść, tylko miłość i podziw. Jesteś w stanie dzielić się pozytywną energią z otaczającymi Cię ludźmi, bez oczekiwania czegoś w zamian. Będziesz w stanie nawiązać wiele długotrwałych relacji i znaleźć drugą połówką, z którą będziesz mogła dzielić swoje uczucia.

Inne znaczenie snów z motywem klaskania

Sen z motywem klaskania, to także może być oznaką zbliżającego się sukcesu w pracy lub w życiu prywatnym. Problemy, które od długiego czasu nie dawały Tobie spokoju wkrótce się rozwiążą. Poczujesz jakby ktoś zdjął ciężar z Twoich pleców, co pozwoli Ci efektywniej spędzać każdy kolejny dzień. Spokojny czas warto wykorzystać na odpoczynek poza miastem, a może nawet za granicą.

Dla osób przedsiębiorczych może być to symbol opłacalnych inwestycji i udanych projektów. Będziesz w stanie osiągnąć pożądane rezultaty i wyjść na prowadzenie. Wykorzystaj dodatkowy przypływ energii na realizację bardziej ryzykownych przedsięwzięć.