Filiżanka we śnie oznacza wszelką pomyślność na polu rodzinnym. Jeśli śni Ci się, że sięgasz po filiżankę kawy lub herbaty to znaczy, że nie musisz się martwić o swoich bliskich. Wszystko co dotyczy Twojej rodziny będzie się Układać dobrze, wszystkim będzie dopisywać zdrowie a dzieci nie będą przysparzać kłopotów.

Co oznacza sen, w którym widziałam zbitą filiżankę? Taka wizja może zapowiadać kłopoty na tle osobistym oraz zawodowym. Dla osób w związku może to wskazywać na ochłodzenie nastrojów w domu oraz większy dystans emocjonalny ze swoim partnerem. Nadszedł czas, żeby popracować nad komunikacją we własnej relacji, inaczej związek nie przetrwa próby czasu.

W pracy

W pracy mogą Cię czekać konflikty z kolegami po fachu lub nawet z szefostwem. Należy pamiętać, że presja oraz stres mają negatywny wpływ na Twoje samopoczucie oraz spokojny sen. W takim przypadku warto rozważyć zmianę swojej kariery zawodowej.

Miałam sen, w którym kupowałam filiżankę w sklepie. Może być to oznaka, że wkrótce czeka Cię dobra zabawa z przyjaciółmi oraz rodziną. Ma to szczególne znaczenie jeśli w niedługim czasie wybierasz się na wakacje. Sennik przepowiada, że Twój wypoczynek ma duże szansę na powodzenie i zyskasz okazję na poznanie nowych, ciekawych osób.

Jakie znaczenie ma sen, w którym otrzymałaś filiżankę w prezencie? Może to wskazywać, że w prawdziwym życiu cieszysz się szacunkiem wśród bliskich i znajomych. Dla niektórych jesteś wzorem do naśladowania i ludzie chętnie przychodzą do Ciebie po rady. Świetnie rozumiesz ludzi i wiesz kiedy należy dać komuś wsparcie emocjonalne, a kiedy należy wskazać właściwy kierunek działania. Nie boisz się nowych wyzwań co sprawia, że z łatwością nawiązujesz nowe relacje.

Co oznacza sen, w którym pijesz herbatę z filiżanki? Taki sen może mówić, że najbliższy czas będzie spokojny i bez zbędnych zmartwień. Masz szansę na realizację długo odkładanych planów i zaplanowanie kolejnych kroków na drodze samorealizacji. Teraz jest też dobry moment na spędzenie czasu z bliskimi.