Sen o hipnozie to jasny Znak dla śniącego aby zaufać swojej intuicji w rozwiązywaniu problemów, sprawach dotyczących stosunków międzyludzkich oraz w podejmowaniu decyzji.

Sen o hipnozie – co może oznaczać? 

Jeśli śniło Ci się, że widzisz hipnotyzera, to spodziewaj się, że ktoś może zwróci się do Ciebie z prośbą o pomoc w rozwikłaniu swoich problemów, zdaj się wówczas na głos intuicji. Nawet jeśli logika przeczy Twoim przeczuciom, zrób to co podpowiada Ci Serce ponieważ racjonalne rozwiązania nie zawsze są najlepsze.

Hipnoza u wielu osób powoduje strach. Jest to swoją drogą ciekawym zjawiskiem, gdyż jest masa osób, które w hipnozę nie wierzą. Stety lub niestety jest również duża liczba osób, które w hipnozę wierzą i się jej obawiają. Strach i obawa może wynikać z tego, że przy pomocy hipnozy można wejść w zakamarki mózgu i wejść w posiadanie niektórych tajemnic. Niezależnie jednak od prywatnych opinii, faktem jest, że hipnozy używa się do leczenia.

Co oznacza sen, w którym kogoś hipnotyzowałeś?

Może być, to symbol pożądania władzy i kontroli, której brakuje Ci na co dzień. Szczególnie ważne będzie to dla osób u których panują ochłodzone relacje w domu, a w pracy jesteś zasypywany coraz większymi obowiązkami. Sennik radzi, aby udać się na urlop i skorzystać z odpoczynku.

Widziałeś jak ktoś we śnie został zahipnotyzowany? Jest to dobry znak. Wkrótce los będzie sprzyjał Twoim interesom, a problemy, które przez długi czas nie dawały Ci spokoju znikną. Skorzystaj z tego czasu na samorealizację i wdrażanie kolejnych działań w pracy i życiu osobistym.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie.