Znajomi we śnie zapowiadają dobrą passę we wszystkim co dotyczy kontaktów międzyludzkich. Jeśli śnili Ci się Znajomi to znaczy, że teraz jest dla Ciebie dobry okres na nowe znajomości, masz pozytywną aurę w życiu uczuciowym,, wszelkie sprawy które wymagają współpracy z ludźmi będą szły jak z płatka.

Sny z udziałem znajomych charakteryzują dobre wydarzenia w najbliższej przyszłości. Aby lepiej zrozumieć sen, powinieneś zapamiętać jak najwięcej szczegółów.

Znajomy we śnie kojarzy się z najbardziej racjonalną i ściśle kreatywną częścią osobowości, a także pomocą i wsparciem. Obecność znajomej osoby we śnie sugeruje, że w niedalekiej przyszłości będziesz jak dziecko, prowadzony ręką życia przez życie.

Zakończenie znajomości oznacza, że chcesz doświadczyć nowych wrażeń. Jeśli po zakończeniu znajomości z kimś zobaczyłeś go we śnie, może oznaczać to wiele rzeczy. Na przykład:

  • Znajomy w płaczu – zapowiedź złych wieści, trudności.
  • Znajomy jako pacjent w szpitalu – zapowiedź zdrady
  • Szczęśliwy znajomy we śnie – dobra wiadomość.
  • Nieszczęśliwy znajomy – smutek, a może nawet separacja.
  • Umierający znajomy – zapowiedź trudnych zdarzeń.

Zastanawiasz się dlaczego śnisz o starym znajomym? Może to oznaczać, że jesteś przygotowany na wczesne oddzielenie od swoich krewnych.

Śniło Ci się, że po długiej rozłące spotkałeś przypadkiem znajomego i bez żadnych problemów rozmawialiście? Bez wątpienia sprawa, która utknęła w martwym punkcie, ruszy do przodu i zostanie pomyślnie rozwiązana.

Marzyłeś o tym żeby z kimś rozpocząć znajomość? Może to oznaczać, że masz potrzebę pokazania ukrytych talentów. Spróbuj rozpocząć znajomość z kimś innym, bez wątpienia wyjdzie Ci to na dobre.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.