Zgodnie z interpretacją sennika online sen o chorym dziecku często odzwierciedla Twoje niespełnienie w życiu. Jeśli śni Ci się Chore dziecko to bardzo prawdopodobne, że nie realizujesz się tak jak byś chciał. Może to być brak spełnienia zawodowego czy uczuciowego, który powoduje frustracje i poczucie żalu.

Chore dziecko we śnie często ostrzega przed problemami w pracy lub w domu. Wizja zwiastuje straty, upadek planów, poważne przeszkody.

Dlaczego śnimy, że trzymamy chore dziecko? Jest to raczej niekorzystny symbol – przed udręką, głębokim smutkiem.

Śniłeś o narodzinach wcześniaka? Słownik Online mówi: to jest ostrzeżenie o nadmiernym pośpiechu, które może być niebezpieczne. Doświadczenie tego snu podczas przygotowywania ważnego projektu oznacza: plan jest źle przemyślany.

Narodziny niezdrowego dziecka we śnie to także ostrzeżenie: śniący powierzy swój biznes nieodpowiedzialnej osobie, a on wszystko zepsuje.

Śpiącemu śniło się nowonarodzone dziecko: śpiący może zrobić kilka głupich rzeczy jeden po drugim. Musimy bardziej świadomie planować nasze własne działania.

Jeśli młody niezamężny mężczyzna widzi we śnie nowonarodzone chore dziecko w ramionach dziewczyny – grozi mu hańba. Haniebna tajemnica, którą chce ukryć, stanie się znana innym.

Dlaczego śni się nam chore dziecko podczas ciąży? Oznaka, że kobieta czuje się niechroniona przed możliwymi trudnościami.

Śniąc o umierającym dzieciaku, zwraca się uwagę: przedsiębiorstwo nieustannie dąży do niepowodzenia, któremu nie można zapobiec.

Zobaczenie niezdrowej małej dziewczynki we śnie, to znak, że bardzo trudno będzie zrealizować plan. Śniący będzie wykorzystywał wielkie wysiłki i ogromną cierpliwość, by skończyć to, co zaczął.

Chora dziewczyna, która pojawiła się we śnie, ostrzega przed niespodziewanymi przeszkodami i problemami w pracy, biznesie.

Urodzenie brzydkiego lub chorego dziecka we śnie jest niekorzystnym znakiem. Wszystkie wysiłki zainwestowane w przedsięwzięcie będą daremne, a działalność przyniesie znaczne straty.

Również zrodzenie niezdrowego dziecka we śnie oznacza: wynik poczęcia będzie nieprzewidziany, najprawdopodobniej bardzo negatywny.

Dlaczego śnimy, że widzimy bardzo chore dziecko w szpitalu? Zwiastuje to groźbą porażki.