Jeśli śniło Ci się Audycja to spodziewaj się rychłego rozwiązania problemów i zawiłości obecnych w Twoim życiu. Według sennika online Audycja we snie zapowiada, że stanie się to za sprawą pewnych osób, które wkrótce poznasz. Nawet jeśli nie otrzymasz od nich bezpośredniej pomocy to zainspirują Cię do działań i decyzji, które ułatwią wiele spraw.

W jakiej roli byłeś?

Przy interpretacji tak szczególnego snu, jakim jest sen w którym odbywa się audycja może być wiele ważnych czynników, których nie można pomijać.

Powinieneś odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

  • Jaka to była audycja? Audycja w radiu? Może audycja muzyczna?
  • Czy brałeś udział w audycji? Może występowałeś w audycji radiowej? A może jedynie się przysłuchiwałeś?
  • Jeśli była to audycja muzyczna, jaki typ muzyki był grany?
  • Jeśli nie była to audycja muzyczna, na jaki temat rozmawiano?

Może się zdarzyć tak, ze temat który jest omawiany w radiu jest bliski Twoim problemom, z którymi zmierzasz się w prawdziwym życiu. Może to być również temat, który ostatnio chodzi Ci po głowie, a osoby z Twojego otoczenia mają inne poglądy niż Ty. Warto to przemyśleć i czasami po prostu wysłuchać tego co mają do powiedzenia inni.

Jak interpretować taki sen?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.