Żelazko we śnie znaczenie | Sennik Online

Żelazko we śnie zwiastuje, że otoczą Cię mili i sympatyczni ludzie. Nawet osoby Ci nieznane przyjmą Cię w serdeczny i ciepły sposób, dlatego masz dużą szansę aby nawiązać przyjaźń na całe życie.

We śnie spaliłeś żelazko – dokonałeś jakiegoś nieuczciwego czynu przeciwko osobie, która nie zna dobrze, ale nie zrobił ci krzywdy, tak że twoja antypatia jest całkowicie bezpodstawna. rzuć żelazko na podłogę – jesteś w napadzie złości lub silnego zaburzenia może powiedzieć zbyt wiele do ukochanej osoby, a to, oczywiście, może prowadzić do walki, i to dość poważne. Ani ty, ani twój partner nie będziecie chcieli postawić się na pierwszym miejscu.

Żelazko jest symbolem pojednania i przyjaźni. Jeśli człowiek śni o żelazku, to znaczy, że wkrótce będzie mógł nawiązać relację ze swoim wieloletnim przyjacielem. Jeśli prasujesz swoje ubrania we śnie, może to oznaczać, że masz nudne i monotonne życie, a brakuje ci zabawy i pozytywnych emocji. W tym przypadku będziesz musiał uciec od wszystkiego i poświęcić sobie co najmniej jeden dzień. Jeśli młoda dziewczyna marzy o żelazku, robiąc swoje ubrania, oznacza to, że instynktownie szuka rozwiązania problemów, lub pojednania z partnerem.

Co jeszcze może oznaczać taki sen?

Jeżeli prasuje ubrania zepsutym żelazkiem, oznacza to, że planowany układ nie powiedzie się. Jeśli kupujesz żelazko we śnie, w rzeczywistości oznacza to nawiązanie relacji z ludźmi w Twoim otoczeniu. Jeśli zaprezentujesz żelazko przyjacielowi, oznacza to, że twoja sytuacja finansowa wkrótce poprawi się, a ty otrzymasz wolność pracy. Jeżeli żelazko jest włączone i samo zaczyna prasować, oznacza to, że nie jesteś zadowolony ze swojego życia seksualnego. Na tej podstawie możesz mieć nie tylko osobiste problemy, ale i kłopoty w pracy.

Powinieneś poważnie zastanowić się nad zmianą swojego partnera seksualnego. Jeżeli we śnie, o którym pamiętasz, włączyłeś żelazko i starasz się naprawić sytuację, to sen ten symbolizuje niezadowolenie w życiu, nienawiść do kogoś lub zazdrość. Jeśli upuścisz żelazko na podłogę, jest ono symbolem silnej złości lub frustracji. Jeśli poddasz się tym uczuciom, możesz stracić wzajemne zrozumienie z ukochaną osobą. A po twoich kłótniach, możesz zdać sobie sprawę, że nikt nie chce pojednania. Jeśli spalisz się żelazkiem we śnie, oznacza to, że w przeszłości popełniłeś niehonorowy czyn w stosunku do swojego przyjaciela. Powinieneś przeprosić, w przeciwnym razie w przyszłości ta osoba będzie próbowała zrobić to samo z tobą.