Sen o przeprowadzce może być projekcją niezadowolenia z dotychczasowych relacji z najbliższymi osobami i być wyrazem chęci zmiany otoczenia. Przeprowadzka we śnie może dotyczyć szczególnie osób, które odczuwają rosnącą niechęć i zmęczenie, a które źródło tych odczuć przypisują niesatysfakcjonującym znajomościom z różnymi osobami.

Sen o przeprowadzce – czy to dobry znak?

Jeśli natomiast śni się Tobie przeprowadzka z własnego domu, sen ów symbolizuje chęć zmiany miejsca zamieszkania. Dotyczy to szczególnie osób, które wciąż żyją z rodzicami, a których aktualnie głównym celem jest usamodzielnienie się. Dotyczy to również młodych małżeństw, które nie zdołały jeszcze „uwić własnego gniazda”.

Sen o przeprowadzce jest przede wszystkim symbolem tkwiącej w człowieku chęci zmiany czegoś w swoim życiu, która pojawia się raz na jakiś Czas i która może po pewnym czasie ustąpić, ale równie dobrze się nasilić. Należy więc przy dużej częstotliwości takich snów dobrze zastanowić się czego owe zmiany miałyby dotyczyć.

Taki sen obiecuje znaczące zmiany, które mogą wpłynąć na późniejsze życie śniącego. Jeśli musiałbyś rozstać się ze zwierzakiem ze względu na brak warunków – wkrótce zakończysz zbyt kłopotliwy biznes.

Marzenie senne o przeprowadzce może mieć różne znaczenia

Widziałeś we śnie, jak przenosisz się w inne miejsce? Sennik sugeruje: jest to symbol przejścia od jednego stanu do drugiego. Szczegóły wyjaśnią czy skutki będą pozytywne czy negatywne.

Dlaczego śnisz, że przygotowujesz się do przeprowadzki? Masz wątpliwości przed podjęciem ważnej decyzji: czy rozpocząć jakąś sprawę, czy przenieść swoją relację na nowy poziom. Dokładnie wszystko analizujesz, próbując zrozumieć czy naprawdę tego chcesz. Może nie powinieneś się spieszyć.

Zapamiętaj, gdzie miałeś okazję się przeprowadzić:
wrócić do swojej wioski – otrzymasz przyjemną wiadomość;
do innego miasta – wkrótce zmienisz rodzaj aktywności dzięki której zarabiasz na życie;
za granicę – przemyśl swoje wartości życiowe, poglądy;
nikt nie wie, gdzie – przejście do nowego stanu świadomości.

Dlaczego śnisz o przeprowadzce do innego domu? Być może w pracy chcesz się przenieść na inną pozycję. Czy dom był mniejszy, niż poprzedni? Sennik ostrzega o nadchodzących problemach i rozczarowaniu. Dzięki Twojej sile woli, będziesz w stanie pokonać wszelkie przeszkody.