Sen o karecie przestrzega przed nieuczciwym i nieszczerym postępowaniu w stosunku do bliskiej osoby.

Sen z karetą i jego znaczenie

Jeśli śni ci się, że jedziesz karetą to być może za plecami bliskiej osoby robisz coś, z czym nie do końca czujesz się dobrze a także obawiasz się tego co by się stało, gdyby prawda wyszła jaw.

Kareta we śnie podpowiada aby postępować w stosunku do innych tak jak byś sam chciał być traktowany. Jeśli uważasz, że to co robisz drugiej osobie mogłoby ją zranić to zmień swoje postępowanie. Jeśli osoba wobec, której jesteś nie fair pozna prawdę możesz już nigdy nie naprawić krzywdy, które jej wyrządzisz swoim zachowaniem.

Sen w którym widziałeś powóz z końmi jest znakiem zbliżającej się radości. Być może wkrótce odwiedzą Cię nieoczekiwani goście lub otrzymasz dobre wieści. Możliwe też, że niedługo dostaniesz okazję zwiedzić nowy kraj bądź udać się na długo wyczekiwany odpoczynek.

Inne popularne marzenia senne z karetą jako jednym z motywów

We śnie widziałeś starą lub zaniedbaną karetę – w rzeczywistości znajdziesz ukojenie od bratniej duszy. Niezaprzężona kareta może zwiastować rozstanie się z rodziną i przyjaciółmi. Pojazd zaprzężony do czterech koni – Twoje pragnienie romantycznej relacji z drugą osobą jest zbyt oderwane od rzeczywistości.

Jazda we śnie w powozie – w prawdziwym życiu za bardzo ryzykujesz inwestując pieniądze w wątpliwe przedsięwzięcia. Niekiedy warto „odejść od stołu” i z chłodną głową przemyśleć plan działania.

Marzenie senne wypadnięcie z parowozu

Wypadnięcie z powozu zwiastuje załamanie spraw w życiu prywatnym jak i biznesowym. Dobrym znakiem jest jeśli celowo wyskoczyłeś z pojazdu. Jest to znak, że wkrótce ominą Cię poważne kłopoty. Być może zignorujesz niekorzystną radę lub podejmiesz słuszną decyzję.

Jeśli we śnie chodziłeś po dachu karety, to przygotuj się na problemy w życiu zawodowym. Być może będziesz miał kłopoty podczas przygotowywania dokumentów biznesowych lub stracisz lukratywną ofertę.

We śnie wyskoczyłeś z płonącego powozu? Może być to przedsmak, że nie tylko unikniesz kłopotów, ale także bez problemu zrealizujesz wszystkie swoje postanowienia.