Kochanka we śnie znaczenie | Sennik Online

 

Sen o kochance sporo mówi o życiu erotycznym i uczuciowym śniącego. Ogólnie sen o kochance można zinterpretować jako tęsknotę za namiętnością. W zależności od tego w jakiej relacji uczuciowej pozostaje śniący interpretacje snu się trochę różnią.

Jeśli postać kochanki tylko fantazją śniącego mężczyzny to znaczy, że tęskni on za porywami miłosnymi i nie do końca spełnia się w aktualnym związku. Sen o kochance może również wyrażać niespełnione fantazje i marzenia erotyczne.

Według sennika online sen o kochance pod postacią której kryje się znana nam osoba może wyrażać pożądanie w stosunku do konkretnej kobiety.

Całkiem naturalne jest, że mężczyźni, uwikłani Romans śnią o swojej kochance. Wynika to głównie z tego, iż jej osoba odskoczną od szarej codzienności lub nieudanego związku i budzi ciągłe pożądanie. Dreszczyk emocji, który towarzyszy romansowi w naturalny sposób przekłada się na sny. Często zdarza się, że pomiędzy kochankami istnieje tak silne emocjonalne porozumienie, że nawet po rozstaniu śnią nawzajem o sobie podświadomie się przyciągając. Dlatego bardzo jest prawdopodobne że jeśli śniła Ci się Twoja dawna Kochanka to może znaczyć, że nadal o Tobie myśli.

Kochanka

Istnieją również interpretacje wspominające o młodych damach, które śnią o całowaniu z innym mężczyzną. Może oznaczać to, że kobieta nie jest zadowolona ze swojego obecnego związku. Możliwe, że w rzeczywistości odczuwa ona wielką sympatię do kogoś innego, a obecne życie jej nie zadawala tak jakby tego chciała. Taki konflikt śniącej z tym co dzieje się w jej życiu oraz związku może doprowadzić do konfliktów i wpłynąć na relację z różnymi osobami.

Przed interpretacją takiego snu należy zastanowić się nad tym co się dzieje w naszym związku. Czy jesteśmy szczęśliwi? Kto wystąpił w roli kochanka lub kochanki w naszym śnie? Kim dla nas jest ta osoba w rzeczywistości? Czy mieliśmy z tą osobą w przeszłości jakieś bliższe sytuacje?