Liczba siedem symbolizuje szczęście, fortunę i pomyślność. Osoby, które widziały liczbę siedem we śnie mogą Liczyć na łut szcześcia. niespodziewaną przychylność losu dlatego też sen o siódemce to dobra wróżba dla wszystkich tych, którzy podejmują ryzyko, rozpoczynają nowe przedsięwzięcia lub próbują swoich sił w nowej materii. Siedem we śnie to dobry Znak dla osób, które szukają pracy, rozpoczynają nowy biznes, starają się o awans. Siódemka zwiastuje szczęście w grach losowych i zakładach, więc jeśli widziałeś siódemkę we śnie to może warto kupić los na loterii?

Dla osób religijnych taki sen może być symbolem związanym z okresem siedmiu dni w których Bóg stworzył świat. Nie tylko jako sam fakt stworzenia świata w 7 dni, ale również samo w sobie dzieło tworzenia. Taki sen może wskazywać, że wkrótce będziesz w stanie osiągnąć spokój ducha i zaakceptujesz siebie jakim jesteś.

Dla osób prowadzących własną działalność biznesową, sen może być manifestacją Twoich obaw. Być może za bardzo martwisz się o sytuację finansową swojej firmowy, co uniemożliwia Ci uzyskanie spokojnego snu.
Sama liczba 7 może oznaczać różnego rodzaju terminy, np. obowiązku odpowiedzi na jakieś pismo lub konieczności stawienia się w urzędzie skarbowym. Możliwości jest jak zwykle wiele, spróbuj zinterpretować sen z poniższymi wskazówkami.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go na swojej tablicy na Facebooku. Jeśli masz jakieś pytania, daj nam znać w komentarzu. Z każdym komentarzem się zapoznamy i jeśli bedziemy w stanie, to na pewno Ci odpowiemy.