Motyw awantury w marzeniach sennych 

Sen, w którym pojawia się motyw awantury najczęściej jest odzwierciedleniem złych emocji, które żywimy do kogoś lecz nie możemy lub nie chcemy wyrazić. Szczególnie osoby, które spotkała jakaś krzywda lub cos przykrego ze strony innych ludzi widzą siebie we śnie jako awanturnika. W ten sposób oczyszczają swój umysł. Sen o awanturze pomaga wyrzucić negatywne emocje dzięki czemu śniąca osoba odzyskuje spokój i pozbywa się nagromadzonych emocji.

Miałaś sen, że konflikt nastąpił w pracy? Przemęczenie i stres najczęściej są powodem takich snów. Jeśli jest możliwość, warto udać się na kilkudniowy odpoczynek poza miasto. Przerwa od kontaktów ze współpracownikami pozwoli z dystansem spojrzeć na sytuację panującą w miejscu zatrudnienia. Niekiedy jest konieczne poważne zastanowienie się nad zmianą ścieżki zawodowej.

Co jeszcze może symbolizować kłótnia we śnie?

Utrata kontroli nad sobą jest domeną osób, które żyją w ciągłym stresie i zdenerwowaniu. Wielu „awanturników” ma takie swoje bodźce, które praktycznie natychmiast wywołują u nich zdenerwowanie. Może być to pewna lokalizacja, która źle im się kojarzy z jakimś zdarzeniem lub osobą. Może być to wspomnienie o jakiejś osobie, ale również jakiś temat. Są to najczęstsze bodźce, które skutkują szybką eskalacją, co może doprowadzić do poważnej kłótni. Często te bodźce są wynikiem nieprzepracowanych wydarzeń z życia osoby, która po prostu została mocno zraniona. Czasami są to nieodwracalne zniszczenia w ludzkiej psychice.

Burzliwa kłótnia w kościele we śnie z Twoim udziałem świadczy o braku spokoju ducha i harmonii w życiu osobistym. Przejmujesz się sprawami, na które nie masz wpływu, co powoduje jeszcze większe uczucie bezradności.

Jak interpretować sny?

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.