Według sennika online sen fantazja symbolicznie odnosi się do dzieci. Jeśli śniło Ci się fantazjowanie to bardzo prawdopodobne, że albo będziesz mieć wiele kontaktów z dziećmi – czy to z racji pracy zawodowej czy prywatnie. Te kontakty pozytywnie wpłyną na Twoją fantazję i wyobraźnię a także uwolnią w Tobie poczucie radości i beztroski.

Jeśli fantazjowałeś we śnie o swojej dziewczynie, bardzo możliwe, że potrzebujesz żeby okazywała Ci więcej uczuć. Warto o tym z nią porozmawiać.

Pozostajemy w kontakcie!

Zainteresowała Cie tematyka tego snu? Rozmyślasz nad tym dlaczego w Twoim śnie ukazał się motyw fantazjowania o czymś? Zostaw nam info w komentarzu! Ważną informacją jest to czy w prawdziwym życiu marzysz o czymś już od dłuższego czasu i nie możesz tego dostać? Jesteś osobą pewną siebie i rozważną? Zaleca się zapamiętanie snu z elementem fantazjowania, Twoje odczucia są bardzo ważne, ponieważ emocje są kluczem do odszyfrowania tej historii. Sen, w którym fantazjujesz, może oznaczać walkę z samym sobą w kwestii ważnej decyzji życiowej.

Podczas interpretacji snu zawsze ważna jak największa ilość szczegółów. Przeanalizowanie tego co dzieję się obecnie w życiu – zarówno prywatnym jak i zawodowym – oraz próba powiązania tego co się dzieje w życiu z tym co przedstawia nam sen. Na portalu staramy się przedstawiać różne interpretacje, które należy zawsze dostosowywać pod siebie. Interpretacji jak i snów jest tyle co ludzi, nie da się wszystkich wypisać.

Zachęcamy również do zapoznawania się z innymi interpretacjami snów na łamach naszego portalu. Codziennie nowe treści, nowe interpretacje. Jeśli interesuje Cie inna tematyka zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego portalu. Jesli spodobał Ci się nasz artykuł udostępnij go na swoim facebooku.

Masz jakieś pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać pod artykułem. Mogą Cie również zainteresować inne artykuły o podobnej tematyce. Koniecznie przeczytaj artykuły: Amory