Jeśli śniło Ci się, że zdobywasz Trofeum to spodziewaj się, że wszelkie Twoje działania zmierzające ku poprawie sytuacji finansowej lub zawodowej zostaną zwieńczone sukcesem. Sen, w którym zdobywasz Trofeum zapowiada, że Uda Ci się wszystko o co aktualnie zabiegasz, awans, dokończenie przedsięwzięcia, znalezienie pracy, podwyżka.

Chęć dominacji w relacjach i bycia liderem kolektywu jest dowodem zwycięstwa, które widzimy w śnie. Ale w związku z faktem, że można wygrywać w różnych dziedzinach życia, Sennik Online zaleca nie generalizować wartości, ale ograniczać je. Łatwiej będzie więc zrozumieć co zwiastuje konkretna nagroda w konkretnym “meczu”.

Śniło Ci się, że zostałeś mocno pobity w walce, lecz wciąż jesteś tym, który pokonał swoich przeciwników? Wszelkie umowy i kontrakty możesz zawierać bez strachu, nawet z tymi partnerami biznesowymi, którzy nie powodują szczególnego zaufania. Będziesz mógł uzyskać wiele korzyści z tych partnerstw.

Śniły Ci się sportowe osiągnięcia? Zobacz więc, co wygrałeś:

  • W zawodach pływackich – wielki sukces u płci przeciwnej;
  • W zawodach w grze zespołowej – praca zespołowa przyniesie Ci korzyści;
  • W indywidualnych dyscyplinach – trzeba działać samotnie, nie ufać nikomu;
  • W strzelaniu – trafisz dokładnie w cel, dokonując wyboru, nie wątp.

Wymarzone zwycięstwo w szkolnej olimpiadzie, zgodnie z interpretacją wschodnich znaczeń snów, oznacza zwiększenie autorytetu i reputacji w oczach innych. Co więcej, zwiększysz samoocenę, a to jest ważniejsze osiągnięcie niż wszystkie inne.

Kiedy śnimy o zwycięstwie oraz wygrywaniu w dowolnych grach, zwłaszcza w grach hazardowych, oznacza, to niepoważne podejście śniącego do własnego życia. Może się to źle skończyć, kiedy widzisz to we śnie, powinieneś przemyśleć sposób w jaki traktujesz swoje życie.

Ale jeśli śniłeś o tym, że obstawiłeś zakład i wygrałeś, lub byłeś dojrzały w sporze, wizja ta obiecuje zmiany w losie śpiącego na lepsze.

Śniłeś o zwycięstwie w bitwie na polu walki? Zwycięstwo w walce jest symbolem pozbycia się własnych lęków i kompleksów.