Jeśli śniły Ci się wysokie Obcasy to znaczy, że jesteś osobą ambitną i mierzącą wysoko. Kobieta, która widzi siebie na wysokich obcasach odniesie sukces dzięki swojej kobiecej sile.

Kobieta w wysokich obcasach – co może oznaczać taki sen?

Kobieta, która we śnie z trudnością chodzi na wysokich obcasach powinna spodziewać się, że nadmiar obowiązków i zbyt ambitne wyzwania mogą ją przerastać. Mężczyźni często widzą we śnie znane im kobiety w butach na wysokich obcasach ? sen taki często symbolizuje podświadomy pociąg do tej kobiety.

Spróbuj zapamiętać jak najwięcej informacji z snu i postaraj się odpowiedzieć na następujące pytania:

  • W jakich okolicznościach śniły Ci się obcasy? To Ty byłeś / byłaś osobą, która nosiła buty na obcasach? Czy może był to ktoś inny?
  • Jak wysokie były obcasy, które zobaczyłeś we śnie ?
  • Może próbowałeś naprawić obcas w bucie? Albo wymienić?

Dlaczego znaczenie snów jest tak ważne dla naszego życia? 

Niektórzy celem poprawnej interpretacji posiadają swój własny dziennik snów. Jest to taki pamiętnik, w którym od razu po przebudzeniu opisuje się sny celem późniejszej analizy i przemyśleń.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania do tematyki tego wpisu daj nam znać w komentarzu. Natomiast jeśli interpretacje w tym wpisie nie pasują do Twojego snu, skorzystaj z wyszukiwarki interpretacji. Znajduje się ona w prawym górnym rogu naszego serwisu. Wystarczy wpisać element, uczucie lub zachowanie, które pojawia się w Twoim śnie. Na pewno odnajdziesz wiele różnych interpretacji, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swój sen. Jeśli spodobał Ci się ten artykuł udostępnij go na swoim Facebooku, żeby większa ilość osób mogła się z nim zapoznać.

Przemyśl prowadzenie dzienniku snów w którym będziesz opisywać sny, których doświadczyłeś ostatniej nocy. Taki dziennik snów można prowadzić zarówno w wersji elektronicznej jak i papierowej. Nie tworzy to żadnych kosztów, jedynie zajmuje czas. Na początku może się to wydawać czymś zbędnym, niepotrzebnym, aczkolwiek po kilku dniach / tygodniach ujrzysz sens i zrozumiesz jaki ma to cel.